При утворенні мікоризи з рослиною гіфи гриба щільно оплітають корені рослини, джерелом поживних речовин є поживні речовини від кореневих систем рослин, з якими їх міцелій вступає у взаємовигідний симбіоз. Гіфами міцелію гриб поглинає з великої площі воду та мінеральні речовини, вони спрямовуються до коренів рослини і виділяються в зоні контакту гриба з кореневими волосками, у такий іб гриб підживлює рослину. Натомість рослина виділяє в зоні кореневих волосків розчинені у воді цукри та деякі інші органічні речовини, які вона утворила в результаті фотосинтезу. Ці органічні речовини поглинають гіфи гриба. Таким чином, співжиття гриба та рослини є взаємно корисним.
При утворені мікоризи з деревом та іншими рослинами гіфа гриба щільно оплітають корені дерев та інших рослин
Объяснение:
ЕМБРІОЛО́ГІЯ ТВАРИ́Н І ЛЮДИ́НИ – наука, що вивчає закономірності ембріонального розвитку організму тварин і людини. Зміст сучас. ембріології (Е.) розширено, вона передбачає також дослідж. пренатал. і постембріонал. періодів розвитку. У пренатал. розвитку людини виділяють початк. ембріогенез (1-й тиждень), зародк. (2–8-й тижні) і плодовий (3–9-й місяці) періоди. На початк. етапі розвитку багатоклітин. організму відбуваються проліферація, яка забезпечує збільшення кількості клітин (бластомерів, спроможних розвиватися в різних напрямах), і детермінація – вибір клітинами можливого шляху розвитку.
1. есть часто, но по небольшим порциям (чтобы организм не успел проголодаться);
2. пить больше воды (вода нормализует обмен веществ в организме);
3. заниматься спортом (даже сидя на строгой диете, вряд ли человек сможет похудеть без движения);
4. отказаться высококалорийной пищи (НО: совсем лишать вкусного себя не нужно, иногда можно позволить себе конфетку или булочку, это не сделает погоду, если соблюдать все вышеперечисленное).
Это все, что мне известно на моем же опыте.