М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
diaweeti551
diaweeti551
04.02.2022 06:38 •  Биология

Какие открытия зделал теофраст 50 умоляю

👇
Ответ:
irakon63
irakon63
04.02.2022
Философ Теофраст изучал мир растений.Он описал более 500 представителей этого царства.Он ввел понятия сердцевина плод и околоплодник.Его считают основоположником биологии!
4,6(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dimon2ru
dimon2ru
04.02.2022

1.стінка серця як м’язового порожнистого органа складається з трьох оболонок: внутрішньої – ендокарда, середньої м’язової – міокарда, зовнішньої – епікарда, що є нутрощевою пластинкою серозного осердя. серце розміщене у волокнистому осерді – перикарді. між пристінковою і нутрощевою пластинками серозного осердя є щілиноподібна осердна порожнина, у якій міститься до 15 мл серозної рідини. 2.ендокард,міокард,праве волокнисте кільце,ліве волокнисте кільце,лівий волокнистий трикутник,міокард передсердь,міокард   шлуночків,стимульний комплекс серця,передсердно-шлуночковий пучок ,права ніжка ,ліва ніжка,передсердно-шлуночковий пучок,епікард,осердя.3серце кровопостачають права і ліва вінцеві артерії, які є першими гілками аорти. вони беруть початок від цибулини аорти і відповідної її пазухи, проходять під епікардом.4рух крові забезпечується різницею тисків на початку (де він вищий) і в кінці (де він нижчий) малого та великого кіл кровообігу. в артеріях кров чинить на судини певний тиск, який підтримується на постійному рівні. підвищення тиску щодо норми називають гіпертонією, а зниження - гіпотонією. серця зумовлюють коливання стінок судин (пульс).

4,7(78 оценок)
Ответ:
foward11
foward11
04.02.2022

Причини порушення гостроти слуху:

• простудні захворювання (інфекція з ротової та носової порожнин через євстахієву трубу може потрапити в середнє вухо);

• запалення середнього вуха, або отит;

• вікова зміна рухливості слухових кісточок унаслідок їхнього зрощення.  

• руйнування волоскових клітин та порушення циркуляції рідини в завитці в  результаті постійного надмірного шуму, надвисоких та наднизьких звукових коливань (регулярне відвідування рок — концертів, прослуховування гучної музики, постійне користування навушниками, пересування на мотоциклі та тривале перебування на дорозі з активним рухом транспорту, праця у шумному приміщенні);

• уживання деяких лікарських препаратів (антибіотиків);

• пошкодження чи розрив барабанної перетинки (від критичних звуків, чищення слухового проходу зовнішнього вуха гострими предметами, ускладнення отиту).

Правила:

Не слухайте дуже гучно музику протягом тривалого періоду часу, на концертах не стійте близько до джерела шуму, наприклад, біля динаміків, робіть паузи, якщо знаходитесь в шумному місці. Уникайте негативного впливу гучних звуків та шуму від обладнання на робочих місцях.

4,4(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ