М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Який зв’язок існує між законами спадковості та процесом мейозу

👇
Ответ:
severin4568
severin4568
08.08.2021

Мейозу і статевого розмноження 
Успадкування 
• Введення 
• Гени у сфері праці: прорив Менделя 
• мейозу і статевого розмноження 
• Гаметогенез в рослинах і тваринах 
• регуляції експресії генів у прокаріотів і еукаріотів 
Статеве розмноження є об'єднання чоловічого і жіночого гамет для формування заплідненої яйцеклітини, або зиготи. У результаті нащадки успадковують половину своєї риси від кожного з батьків. Отже, вони не є генетично ідентичні для будь-якого з батьків чи братів і сестер, крім як у випадку ідентичних близнюків. Як припустили Менделем, дорослих диплоїдних, означає як 2N, з двома алелями доступні для коду для однієї ознаки. Гамети повинні бути гаплоїдних, позначається N, що містять тільки один алель, так що, коли два гаплоїдних гамет об'єднати, вони виробляють нормальної диплоїдної людини. Процес, в якому гаплоїдних статевих клітин створюються з диплоїдних батьків називається мейоз, і це відбувається тільки в репродуктивних органах. 

Bioterms 
Гаметогенез відбувається тільки в яєчники і яєчка і являє собою утворення гаплоїдних яєць і сперми у результаті мейозу. 

Диплоїдної клітини проходять мейоз перший дублюється, а потім ділить два рази, створення чотирьох гаплоїдних клітин. Мейоз починається з тієї ж G1, S і G2 етапів мітозу, а також кінці з подвійний набір хромосом. В обох процесах, клітина ділиться на дві форми диплоїдних (2N) потомства, проте, мейоз триває з іншого підрозділу, які створюються чотири гаплоїдних статевих клітин, в процесі, званому гаметогенезу. У мейозу, кілька цікавих подій може трапитися по дорозі, щоб забезпечити генетичної рекомбінації, несподівані зміни у спадковій генетичного матеріалу. 

Bionote 
Хромосома містить безліч генів і складається з двох сестринських хроматид приєдналися центромери. Центромери є область хромосоми, де обидві хроматиди сестри з'єднані. Гомологічних хромосом, успадковуються від кожного з батьків і двох хромосом, які становлять пару в диплоїдної клітини. Вони, як правило, такої ж довжини, містять аналогічні гени в тому ж місці, і центромери в той же локусі. 

Механізм мейозу I 
Функціональне розходження між мітозу і мейозу відбувається в мейозі І. синапсу відбувається під час профази I, де гомологічних хромосом вирівняти поруч один з одним. Гомологічних хромосом підібрана пара знайти в диплоїдної клітини. Материнської і батьківської гомологічні хромосоми складаються з двох сестринських хроматид, які дублюються копії, так що на синапсу, чотири хроматиди вирівняні разом в структурі, званій тетради, що принципової різниці між мітозу і мейозу. У метафазі I, хромосоми тетрад орієнтовані вздовж метафазних пластин, екватора між двох протилежних кінцях клітини. У анафазі I, тетради розкол, з сестринських хроматид інші приєдналися на їх центромери. Коли хромосоми приходимо до їх шановних сторони чарунки, в телофазе, цитокінез починається і одна клітина стає два. Вони як і раніше дублікатів, але вони все ще гаплоїдні. Дві клітини Тепер введіть мейоз II. Зверніться до ілюстрації Мейоз я для наочного подання.

4,4(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ира1288
ира1288
08.08.2021

Ксерофиты - растения, при к жизни в засушливых местах (степи, пустыни, полупустыни, саванны, высокогорья). Они длительно выдерживать недостаточное увлажнение. В зависимости от типа адаптаций выделяют две формы ксерофитов — суккуленты и склерофиты. Суккуленты - многолетние растения запасать воду в своих тканях и органах, а затем экономно ее расходовать. Склерофиты - растения со сниженной транспирацией и активно добывать воду при ее недостатке в почве (полынь, ковыль, саксаул, бодяк, чертополох). Они не запасают влагу на период засухи, а добывают ее и экономно расходуют.

4,4(34 оценок)
Ответ:
noybet444noybet
noybet444noybet
08.08.2021

Жизненные процессы протекают во всех живых клетках, поэтому им необходима энергия, и они её получают в процессе дыхания. Следовательно, все части растения, состоящие из живых клеток, дышат.

 

Особенно интенсивно идёт процесс дыхания в молодых тканях и органах растения, так как для деления и роста клеток, образования цветков и плодов требуется много кислорода.

 

По окончании роста, с пожелтением листьев и особенно в зимнее время, интенсивность дыхания заметно снижается, но не прекращается.

 

Убедиться в том, что дышат все органы растения, можно на следующем опыте.

 

 

Положим в одну из стеклянных банок свежесрезанные побеги растения, в другую — корнеплоды моркови, а в третью —  30 – 40  набухших семян гороха или фасоли (в сухих семенах процессы жизнедеятельности, в том числе и дыхание, протекают очень медленно). Закроем все банки пластмассовыми крышками и поставим их в тёмное место.

 

Проверим через сутки, как изменился в них состав воздуха. Для этого опустим в каждую из банок зажжённую свечу.

Во всех банках свечи гаснут. Следовательно, побеги, корнеплоды и прорастающие семена при дыхании израсходовали имевшийся в воздухе банки кислород и увеличили в нём содержание углекислого газа.

Вывод: при дыхании растения поглощают кислород и выделяют углекислый газ.

4,8(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ