М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Makar198043
Makar198043
08.08.2021 07:40 •  Биология

Тест по биологии на 7 класс про членистоногих

👇
Ответ:
IrAKoT666
IrAKoT666
08.08.2021
1)a
2)a
3)c
4)a
5)c,d
6)d
7)c
8)a
9)d
10)b
11)a
12)b
13)d
14)c
15)b
16)d
17)b
18)a
19)c
20)a
21)b
22)d
23)a
24)d
25)b
4,8(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
rrrr10
rrrr10
08.08.2021
Лично моё мнение, что сейчас будет очень сильно развиваеться экология, так как для нашей жизнедеятельности нам необходим воздух и вода (в чистом виде), а в наше время в воздух идут выхлопные газы от машин, в озоновом слою появляются дыры,  деревья вырубаются и вывозятся на продажу, заводы выливают отходы прямо в речки, люди засоряют всё что только можно, а экологи пытаются избежать эту проблему придумывая, к примеру, фильтры на машину и тд. Также , я бы сказала что всегда будет популярна медицина, потому что люди болеют в своей жизни, появляются всё новые и новые штампы гриппов и к тому же никто не отменял такие не излечимые болезни как рак и тд, и необходимо конечно улучшать медицину и придумывать препараты которые бы могли жизнь человеку. Хотя в конце скажу что все биологические науки важны и без них мы не сможем двигаться дальше
4,6(90 оценок)
Ответ:
tanya260516
tanya260516
08.08.2021

1) У голонасінних рослин насінини не захищені стінкою плода, їхні насінні зачатки роз­ташовані не в зав'язі, а відкрито на лусках шишок. У насінних рослин спочатку відбувається запилення, потім запліднення, яке не залежить від вологого середовища, тому вони здатні зростати і в посушливих місцевостях. Відомо близько 700 сучасних видів голонасінних рослин (сосна, ялина, ялиця, модрина, кедр, яловець, тис, секвойя).

2)За зовнішнім виглядом — це дерева й кущі різних розмірів: від карликових сосен заввишки в 1 метр до стометрових велетнів секвой — найвищих у світі хвойних рослин.

Особливістю будови більшості видів хвойних є те, що їхнє зазвичай вічнозелене листя має вигляд голок чи рідше лусочок. Такі листки називають хвоєю, звідки й походить назва класу. Голки-листя на поперечному розрізі округлі або ребристі, як у сосни або ялини; можуть нагадувати плоскі довгасті луски, наприклад, у тиса, туї, кипариса. Завдяки невеликій площі листків та особливостей їхніх продихів, узимку практично повністю припиняється випаровування води. Продихи занурені в товщу тканини листка, а в деяких рослин у зимовий період закриваються воском. У більшості хвойних листки темно-зеленого кольору і розташовані на гілках по спіралі, що забезпечує краще уловлювання розсіяного сонячного світла в помірних широтах і північних районах, у густому лісі в затінку інших рослин.

У корі та деревині хвойних рослин є безліч канальців, заповнених густою рідиною зі специфічним запахом — хвойною смолою. Їх називають смоляними ходами. При ушкодженні стовбура в цьому місці з'являються краплини смоли — і рана швидко затягується. У стовбурі хвойного дерева добре виражені річні кільця приросту. Коренева система хвойних стрижнева, причому є великий стрижневий корінь, що розвивається з первинного та зберігається все життя рослини. Бічні корені тонкі й короткі, містять мікоризу.

4,4(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ