1)Почвеннокислые бактерии -- почва. 2)Молочнокислые бактерии -- самые различные питательные органические среды (не исключая также почву и ЖКТ человека) 3)Болезнетворные бактерии -- организменная среда. 4)Азотфиксирующие бактерии -- в почве и на корнях бобовых растений.
1)вегетативные органы у растений, части тела растительного организма, служащие для поддержания его индивидуальной жизни. у низших растений вегетативное тело (таллом, или слоевище) не расчленено на органы, а представлено одной клеткой (одноклеточные водоросли, низшие грибы), нитями из одного ряда клеток (нитчатые водоросли, мицелий грибов) или колониями в форме пластинок, шаров и др.; у высокоорганизованных водорослей намечается расчленение таллома на органы и ткани. у высших растений основные вегетативные органы - лист, стебель и корень. лист выполняет функции фотосинтеза, газообмена и транспирации; корень служит для прикрепления растений к субстрату и поглощения из почвы воды и минеральных солей; стебель - орган, связывающий между собой корень и листья. морфологическое и анатомическое строение вегетативные органы приспособлено к выполнению присущих им функций. 2)крестоцветные(капустные) - группа двудольных растений. значение : это семейство наиболее известно своими овощными и олейными культурами. олейные культуры - горчица, рыжий. соком хрена, хорошо полоскать рот, так как он содержит фитонциды. то есть это семейство может так же высиупать в роли лечебных растений. многие культуры являются медоносными. некоторые виды даже занесены в красную книгу.
Объяснение: Кров та інші біологічні рідини, такі як лімфа і тканинна рідина, складають внутрішнє середовище організму. Кров являє собою особливий вид сполучної тканини, тому що філогенетично і онтогенетично вона утворюється з сполучної тканини зародкової одиниці – мезенхіми. Кровоносна система являє собою мережу судин і порожнин серця, за якими відбувається постійна і безперервна циркуляція крові. Які функції виконує кровоносна система? Відповідаючи на це питання, можна написати цілий науковий трактат, тому як функції кровоносної системи різноманітні. Це і транспортування життєво важливих речовин і біологічно активних сполук, які забезпечують харчування і подальший розвиток всіх клітин і тканин людського організму, це і вітальна функція газообміну, це і підтримка осмотичного тиску білковими фракціями, циркулюючими в кровоносній руслі. До функції кровоносної системи людини відноситься також створення адекватної впливу зовнішніх і внутрішніх факторів імунної реакції, яка могла б захистити організм від інфекційних агентів та інших сторонніх, чужих кожного певного індивідууму елементів.
Кровоносна система не змогла б відбутися, якщо б не було постійного, безперервного протягом усього життя руху крові, іменованого кровообігом. Серце з незліченною безліччю кровоносних судин (великих артерій, венозних судин, артеріол, капілярів і венул), а також лімфатична система складають єдину судинну систему людського організму. У функції кровоносної системи входить видалення продуктів окислення та інших реакцій, що відбуваються в процесі обміну речовин, які стають дуже небезпечними і токсичними для клітинних елементів, якщо їх вчасно не елемініровать з організму. Структурні елементи крові створюють гуморальну регуляцію і забезпечують повний контроль діяльності всіх внутрішніх органів і кожної з систем.
Кров, як матеріальна субстанція кровоносної системи, складається з двох частин: рідкої, або плазми, а також сухий звести формених елементів (тромбоцитів, еритроцитів і лейкоцитів). Співвідношення цих фракцій у середньому становить 1:1,5, а у відсотках плазмі належить 40%, а форменим елементів 60% всієї крові. Плазма (рідка частина) являє собою дуже складну й неповторну біологічне середовище, 90% якої представляє вода. Інші 10% всієї плазми припадають на білки, амінокислоти, мінеральні комплекси, глюкозу, буферні системи, гормони, розчинені гази, вітаміни, ферменти і т.п.
Функції кровоносної системи із забезпечення гуморального імунітету пов’язані з плазмою крові . Касаемо формених елементів слід сказати, що у них є три абсолютно різних функції: у еритроцитів – дихальна, у лейкоцитів – захисна, у тромбоцитів – згортає.
В еритроцитах міститься важливий железосодержащий пігмент, який іменується гемоглобіном. Завдяки йому відбувається транспорт кисню з зовнішнього повітря до клітин, а з клітин вуглекислий газ виводиться в зовнішнє середовище. Лейкоцитів існує кілька форм, і в кожної з них є своя життєво важливе завдання. Саме вони створюють клітинний імунітет, при їх дефіциті розвиваються небезпечні патологічні стани, яскравим прикладом яких служить ВІЛ-інфекція.
Вибач, що не переформулював. Будь ласка, не відмічай як порушення!
2)Молочнокислые бактерии -- самые различные питательные органические среды (не исключая также почву и ЖКТ человека)
3)Болезнетворные бактерии -- организменная среда.
4)Азотфиксирующие бактерии -- в почве и на корнях бобовых растений.