Основная пища паука-крестовика - насекомые.
Яд, введена в тело жертвы, содержит пищеварительные ферменты.
Он плетет лепкую паутину муха туда прилепает и пытается вырватьс,в его "домик" подается сигнал ну паутикнка дергается и он идет к жертве..Что самое истересное по крестовине та где не липко..Брызкает на нее ядом и уходит через некоторое времья возвращается выбрасивает криля и седает жертву
У паука-крестовика есть пара крючкообразных твердых челюстей – хелицер, которыми он хватает жертву. Внутри хелицер имеется канал, по которому яд из ядовитых желез поступает в тело жертвы. Затем паук впускает в жертву пищеварительные соки. Под их воздействием содержимое пойманного животного разжижается, и паук высасывает его. Непереваренные остатки выводятся через анальное отверстие
Ракоподібні (Crustacea) — підтип тварин типу Членистоногі, які мають зчленований, схожий на шкарлупу скелет, який слугує їм як каркас для м'язів та інших внутрішніх органів, так і захистом від ушкоджень та ворогів. Підтип містить більше 67 тисяч видів тварин, які живуть переважно у морських і прісних водоймах, хоча низка видів мешкає на суходолі.[1] Традиційно підтип поділяють на дві умовні групи:
Нижчі ракоподібні звичайно живуть у товщі води і входять до складу планктону. Вони мають важливе значення у біосфері — є солідною частиною харчового раціону багатьох риб і китоподібних. Серед них є також види-паразити (наприклад, Cymothoa exigua). Сюди належать представники більшості класів ракоподібних.
Вищі ракоподібні — окремий клас ракоподібних, також мешканці морських і прісних водойм. На суші з цього класу живуть тільки стоноги та деякі раки (краб кокосовий). Річкові раки, краби, омари використовуються людиною в їжу. Крім того, багато раків (некрофаги) мають санітарне значення, бо звільняють водойми від трупів тварин.
Наука, що вивчає ракоподібних — карцинологія