1) В пословице скорее всего говорится про гомозиготные рецесивные признаки (aabb), они довольно таки редкое, хотя всё зависит от генов родителей. В основном гомозиготные рецесивные признаки отвечают за наследование болезней например гемофилия, но помимо болезней эти признаки также отвечают и за альбинизм, красный цвет глаз и т.д. В первой части пословици говорится про альбинизм ( ну или о любом другом редком признаке), а во второй про заболевания такие как гемофилия.
Объяснение:
2) я не знаю ли вы составляющую ДНК (А,Т,Ц,Г), но если всё же проходили то тогда данную пословицу можно трактовать как ошибку в цепи ДНК, в принципе этот вариант очень похож на первый, разница только в том что если в цепи ДНК заменить одну кислоту на другую это может вызвать как плохие последствия, так и хорошие.
( Если вам про это ещё не говорили тогда пишите 1 вариант, но если у вас много места можете написать и оба)
Розвиток комах з повним перетворенням краще розглянуті на прикладі.
Хруща травневий. При такому розвитку із яєць виходить личинка, яка ні зовнішнім виглядом, н життя не схожа дорослу особину.При цій формі метаморфозу личинка в міру росту декілька разів линяє. Але для перетворення в дорослу форму (імаго) вона повинна вона повинна пройти стадію лялечки. У деяких комах лялечки рухливі, а у інших нерухомі. В цій стадії личинкові тканини і органи повністю перебудовуються. Більша частина органів руйнується. Зберігається лише нервова система, зачатки статевих залоз і особливі отвори – імагінальні диски, за рахунок яких формуються органи дорослої форми. Але вони залишаються у сплюснутому вигляді, у скрученому етапі.Коли доросла форма залишає покриви лялечки, в сплюснені імагінальні органи надходить кров дорослої комахи. Покриви комахи у цей час м‘які і безбарвні з часом у них з‘являються хітин, вони твердіють і набувають характерного забарвлення.