М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Соня2343
Соня2343
13.05.2023 11:07 •  Биология

Уфрагменті днк знайдено 1120 аденілових нуклеотидів, що становить 28% загальної кількості нуклеотидів. скільки в даному фрагменті міститься гуанілових, цитидилових, тимідилових нуклеотидів? яка довжина даного фрагмента молекули днк?

👇
Ответ:

За правилом Чаргаффа: А=Т, Г=Ц
А=Т=28%=1120
Усього — 100%
А+Т=56%
Г=Ц=(100%-56%)/2=44%/2=22%

1120 - 28%

х - 22%

х=880

Г=Ц=22%=880
Складемо пропорцію:

1120 — 28%
х — 100%
х=4000 нуклеотидів у молекулі
Так як ДНК є дволанцюговою молекулою, то в одному ланцюгу 2000 нуклеотидів
довжина нуклеотиду = 0,34 нм
довжина ДНК: 2000*0,34=680нм
Відповідь: А=Т=28%=1120;  Г=Ц=22%=880; довжина ДНК = 680 нм
 

4,5(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zizircom
zizircom
13.05.2023
Червоні кров'яні тільця, або, по-науковому, еритроцити, доставляють вдихається нами кисень від легень до кліток тіла. є їм в цьому гемоглобін - синяво-червоний пігмент, який містить залізо. ось як це відбувається. у легких, де капілярні судини особливо вузькі і довгі, еритроцитів доводиться буквально протискуватися крізь них. вони притискаються до стінок капілярів, і лише найтонший шар епітелію відокремлює їх від альвеол - легеневих пухирців, в яких укладено кисень. цей шар не заважає залозу гемоглобіну захоплювати кисень і, утворюючи з ним нестійке з'єднання оксигемоглобін, забезпечувати киснем червоні кров'яні тільця. при цьому гемоглобін змінює свій колір. те ж відбувається і з кров'ю: з темно-червоною вона, наситившись киснем, стає яскраво-червоною. тепер еритроцити розносять кисень по всьому тілу. за кисню клітини тіла спалюють (окислюють) водень, видобутий ними з їжі, перетворюючи його в воду і виробляючи атф. попутно утворюється вуглекислий газ. частина його проникає в червоні кров'яні тільця. більшу ж частину кров'яна плазма доставляє в легені, а звідти вуглекислий газ при видиху виводиться назовні.
4,5(68 оценок)
Ответ:
макар95
макар95
13.05.2023

изначати характерні риси соціально-економічного розвитку тогочасних провідних країн світу в другій половині ХіХ — на початку XX ст.; аналізувати формування колоніалізму та його наслідки для народів світу; розкривати особливості політичного розвитку й робітничого руху в провідних країнах світу.

ПРИГАДАЙТЕ

1. Що таке промисловий переворот? Коли і де він розпочався? 2. Якими були результати і наслідки промислового перевороту? 3. Покажіть на карті провідні країни світу першої половини ХіХ ст. 4. Назвіть панівні тенденції соціально-економічного та політичного розвитку в першій половині ХіХ ст.

РОЗВИТОК ПРОМИСЛОВОСТІ. Друга половина XIX — початок XX ст. характеризувалися подальшим розвитком індустріального суспільства у провідних країнах світу.

За цей період промислове виробництво зросло тут майже втричі. Особливо швидко розвивалася важка промисловість. Виплавка сталі, чавуну, видобуток вугілля, виробництво машин та обладнання стали показниками могутності країни.

Найбільших успіхів було досягнуто в металургії, машинобудуванні, транспорті. Разом із появою нових галузей промисловості (електротехнічної, хімічної тощо) це докорінно змінило повсякденне життя людей.

Розгортання індустріалізації, тобто створення великих підприємств, потребувало нових форм організації виробництва та значних фінансових інвестицій (вкладень із метою отримання прибутків). Для залучення капіталу для вирішення широкомасштабних економічних завдань набуло поширення акціону-вання. Значні фінансові ресурси, зосереджені в руках вузького кола банкірів і промисловців, зумовили посилення їхньої ролі в економічному та політичному житті суспільства. Цей вузький дістав назву фінансової олігархії.

4,7(33 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ