М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
jul45
jul45
23.06.2020 21:52 •  Биология

Сходство и различие ягоды и костянки

👇
Ответ:
Marik19782002
Marik19782002
23.06.2020

различие костянки от ягоды в том , что костянки сочная часть формируется из мезокарпия, а у ягоды из двух слоев околоплодника мезокарпия и  эндокарпия

4,7(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
миша1135
миша1135
23.06.2020

Объяснение:

Ви бачили, як несуться до миски, відчувши в ній їжу, голодні коти — і домашні, і вуличні. А ось на звук дверцят холодильника реагує тільки домашній кіт, який біжить до нього щодуху. У його вуличного родича, що вперше потрапив до вас у дім, цей звук не викличе ніякої реакції. Рух до миски, стимулом якого є їжа, і рух до холодильника у відповідь на звук його дверей належать до різних типів поведінки. Перша реакція є природженою, її кожен кіт успадковує від своїх предків. Друга реакція — набута, вона сформувалася в домашнього кота під впливом власного життєвого досвіду.

Природжена поведінка властива всім тваринам. Знайомій вам інфу­зорії притаманна хімічна і світлова чутливість. Зазвичай вона плаває, рухаючись хаотично. Але, відчувши «запах» їжі, інфузорія прямує до неї. На неприємні стимули, наприклад на яскраве світло, вона реагує, відпливаючи в протилежному напрямі. Такі спрямовані рухи найпро­стіших до стимулу або від нього називають таксисами.

Усі дії багатоклітинних тварин пов'язані з роботою їх нервової систе­ми: що вона є складнішою, то складніша поведінка тварини. У всіх бага­токлітинних є прості природжені реакції, їх називають безумовними рефлексами. Так, актинія вмить реагує на дотик до щупальця, скорочу­ючи його, кіт відсмикує лапу, доторкнувшись до гарячого предмета. Завдяки таким реакціям тварина миттєво пристосовується до змін се­редовища, від яких залежать її життя і здоров'я.

Більш складною формою природженої поведінки є інстинктивна поведінка. Це точно визначена послідовність дій, регульована програ­мою, яку тварина успадковує від своїх предків.

4,7(15 оценок)
Ответ:
nadyushasukhan
nadyushasukhan
23.06.2020

А

Объяснение:

Основні положення хромосомної теорії спадковості такі:

гени розташовані в хромосомах у лінійному порядку;

різні хромосоми мають неоднакові набори генів, тобто кожна з негомологічних хромосом має свій унікальний набір генів;

В наслідку

зчеплення між генами однієї групи порушується внаслідок обміну ділянками гомологічних хромосом у профазі першого мейотичного поділу (процес кросинговеру);

кожен біологічний вид характеризується певним набором хромосом (каріотипом) — кількістю та особливостями будови окремих хромосом.

Не гарантую що правильно

4,5(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ