М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
atas2
atas2
06.09.2020 21:05 •  Биология

1.зеленые бурые и красные водоросли появились примерно: 1) 450милиона лет назад 2) 600-700милиона лет назад 2. организмы у которых есть оформленное ядро: 1)безъядерные 2)эукариоты 3)прокариоты 4)клеточные 3. фотосинтез возможен наличию клеток в организме. 1)вакуолий 2)хлоропластов 3)цитоплазмы 4) рибосом 4) для растений характерно многообразие которое выражается в размножения 2) строение 3) при к условиям обитания фотосинтеза 4. растения старого света: 1)пшеница 2)томаты 3)тыква 4)фасоль 5. какое дикорастущие растение окультурили в наше время 1)женьшень 2)петрушку 3)облепиха 4)картофель 6.рожь по сравнению с пшеницей. 1)более древняя 2) более молодая 3) более выносливая 4) более ценная 7. риниофиты - это растения 1)древне водные 2)первые сухопутные 3)современные сухопутные 4)современные водные 8. выберете правильные утверждения. 1)старый свет дал миру растения их которых готовят хлеб 2)новый свет дал миру фрукты и овощи 3)прокариоты-растения в клетках которых нет ядра 4)эукариоты -растения в клетках которых есть хлорофилл 5) зеленые водоросли дали начало высшим растениям 6)почему в тропических районах больше древне цветковых растений ,а в холодных зонах травянистых(развёрнутый ответ) умоляю завтра решающая контрольная по биологии 7класс

👇
Ответ:
53490
53490
06.09.2020
1). - 2, 2). - 3 или 2, 3). - 2, 4) - 1, 5). - 4, 6). - 3, 7). - 1, 8). - 1, 5, ?. И не благодари  :D
4,8(58 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
чек14
чек14
06.09.2020

БУДОВА КВІТКИ.

Органи квітки: це квітконіжка з квітколожем (осьова частина), оцвітина (покривна частина), тичинки та маточки.

Частини квітки (чашолистики, пелюстки, тичинки і маточки) можуть прикріплюватися до квітколожа по спіралі або по колах, причому в кожному колі звичайно буває 3,4,6 членів), ці особливості будови квітки є сталими ознаками і відіграють роль у класифікації покритонасінних.

Квітконіжка — це стеблова частина квітки, якою вона прикріплюється до стебла пагона (частина стебла, що несе квітку).

Сидячі квітки – квітки без квітконіжок (подорожник, кукурудза, соняшник, конюшина).

Квітконіжка переходить у квітколоже – верхня вкорочена стеблова розширена частина квітконіжки. До нього послідовно прикріплюються: листки оцвітини, тичинки і маточки.

Оцвітина – сукупність видозмінених листочків чашечки і віночка, які оточують тичинки й маточки.

Види оцвітини:

• проста оцвітина утворена тільки пелюстками, усі її листочки подібні за формою та забарвленням (конвалія, тюльпан);

• подвійна оцвітина складається з чашечки і віночка (шипшина, петунія, капуста, левкой);

• відсутня оцвітина, тоді такі рослини називають голими, вони притаманні рослинам, які запилюються вітром (ясен, інжир, верба).

Види простої оцвітини:

• чашоподібна, коли листочки забарвлені в зелений колір, чим нагадують чашолистки (кропива, будяк);

• віночкоподібна з яскраво забарвленими пелюстками (тюльпан, лілія, конвалія).

4,4(1 оценок)
Ответ:
ilonaloginova
ilonaloginova
06.09.2020

Арте́рія (грец. αρτηρια — жила) — кровоносна судина, що несе збагачену киснем (артеріальну) кров від серця до всіх органів і тканин (лише легенева артерія несе венозну кров від серця до легень).

Великі артерії мають окремі назви. Від серця відходять легенева артерія та найбільша артерія тіла — аорта, вони послідовно поділяються на великі, середні, дрібні і, нарешті, найдрібніші артерії — артеріоли.

Стінка артерії складається з трьох оболонок: внутрішньої, середньої та зовнішньої. Внутрішня стінка, яка огортає внутрішній простір, вистелена плоскими клітинами — ендотелієм, який розташовується на підендотеліальному шарі. Під ендотелієм є еластична структура, вона має властивість скорочуватись і це забезпечує тонус судини, називається вона — внутрішня еластична мембрана.

Середня мембрана утворена двома шарами м'яких м'язових волокон, які огортають судину в довжину і в поперек. Між ними є шар еластичних волокон.

Зовнішній шар утворений пухкою сполучною тканиною.

Залежно від діаметра артерії, в них змінюється і будова стінки, тому виділяють три типи артерій: еластичного, м'язового і м'язово-еластичного типу.

До артерій еластичного типу належать легеневий стовбур та аорта. В них у внутрішній стінці відсутній еластична мембрана, вона замінена густою сіткою еластичних волокон, в складі яких є гладком'язові міоцити. В середній оболонці знаходиться багато еластичних вікончатих мембран і гладкої м'язової тканини. В пухкій сполучній тканині знаходиться багато колагенових волокон. Така будова надає судині особливої міцності і еластичності, що дозволяє витримувати високий тиск циркулюючої крові.

До артерій м'язевого типу належать органні артерії (ті, які кровопостачають органи). Їм притаманна збільшена кількість циркулярних м'язових волокон і зменшена кількість еластичних.

В м'язово-еластичних артеріях кількість міоцитів і еластичних волокон відносно однакова. До цього типу артерій належать: сонна, підключична, клубова, черевний стовбур.Також стінки артерії значно товщі і жорсткіші від венозних.

4,7(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ