часть жёлтых и часть чёрных мышей, это возможно лишь в том случае когда особи гетерозиготны(Аа), то есть ген А- отвечает за проявление жёлтой окраски, а ген – а- отвечает за проявление чёрной окраски. Доминантный признак – жёлтая окраска, она подавляет проявление чёрной окраски
Дано: ♀ ген. Аа, фен. жёлтая окраска шерсти (ж.о.ш.)
♂ ген. Аа., фен. жёлтая окраска шерсти (ж.о.ш.)
Определить: генотипы (ген.) и фенотипы (фен.) потомства
фен. ж.о.ш. ж.о.ш.
P ♀ ген. Аа χ ♂ г Аа
G А; а. А; а;
F1: ген. АА Аа; Аа; аа
фен. ж.о.ш. ж.о.ш. ж.о.ш ч.о.ш
Наблюдаем расщепление потомства по фенотипу: часть жёлтых и часть чёрных мышей
аа – ч.о.ш.- чёрная окраска шерсти (особи имеющие такой генотип(аа) – гомозиготы по рецессивному признаку).
Объяснение:
удачи)
У шкірочці щільне розміщення клітин, потовщення їх оболонок (особливо з боку, що межує із зовнішнім середовищем), утворення кутикули (клітини виділяють тоненьку прозору плівочку воскоподібних речовин) і волосків (безбарвні клітини шкірочки утворюють різні вирости) захищають листок від механічних ушкоджень, розсіюють пряме сонячне світло, зменшують випаровування води і газообмін, через продихи регулюється випаровування води і газообмін.
Через різні кліматичні умови, у будові шкірочки на верхній і нижній поверхні є відмінності. Найчастіше стінки клітин і кутикула верхньої шкірочки потовщені, і продихи в ній, як правило, відсутні; нижня шкірочка складена тонкостінними клітинами, мав тоншу кутикулу і містить продихи. У водних рослин з плаваючими на поверхні води листками (латаття) продихи розташовані у верхній шкірочці, у рослин в потовщеними листками пустель продихи часто наявні як у нижній, так і у верхній шкірочці, обидві сторони листка нагріваються та освітлюються майже однаково.
Объяснение:
удачи