М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Аліна202
Аліна202
18.07.2021 23:18 •  Биология

Отличительной чертой представителей подцарства простейшие является? а) гетеротрофный питания б)автотрофный питания в)тело,состоящее только из одной клетки г к движению

👇
Ответ:
Skrilleax95
Skrilleax95
18.07.2021
В) ответ на этот вопрос
4,6(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
4РИМ
4РИМ
18.07.2021
Гігієна шкіри — це сукупність заходів, за до яких шкіра очищається від пилу, мікроорганізмів, жиру, мінеральних речовин, що виділяються з потом, злущеного епітелію, які порушують її нормальне функціонування. Очищення шкіри є базовою складовою в щоденному догляді за шкірою. Основним очищення є обмивання тіла водою. Шкіра різних частин тіла потребує різного догляду. При цьому слід ураховувати, що є нормальна шкіра, суха й жирна. Якщо шкіра нор­мальна, краще користуватися водою кімнатної температури, бо хо­лодна вода, звужуючи кровоносні судини, погіршує її живлення, пе­решкоджає виділенню секрету сальних залоз, а гаряча — робить шкіру в'ялою і нестійкою проти холоду, знижує її еластичність. Вода для вмивання має бути м'якою. Умиваються вранці і ввечері (з милом). Гіри сухій шкірі з милом умиваються раз на тиждень. Уранці умива­ються водою кімнатної температури. Вона на якийсь час звужує суди­ни, потім розширює, посилюючи прилив крові до шкіри і поліпшуючи її живлення. 
На ніч можна вмитися теплою водою, що заспокоює і сприяє шви­дкому засипанню. Якщо шкіра обличчя жирна, вранці умиваються прохолодною водою, а ввечері поперемінно теплою і прохолодною з милом. 
Купатися потрібно не рідше одного разу на тиждень. Температура води 37-38 °С, тривалість купання 10-15 хв. Якщо є можливість, душ приймають щоденно, але не завжди з милом, щоб не пересушити шкі­ру. Обов'язково слід мити руки після вбиральні, після контакту з тва­ринами, перед прийняттям їжі. Щоб попередити пересушування шкі­ри, її злущування, появу тріщин, руки після миття добре витирають. Постійного догляду потребують також ноги. Іх миють щоденно перед сном прохолодною водою з милом. Між пальцями ретельно витира­ють шкіру. Миття повинно супроводжуватись обов'язковою зміною натільної та постільної білизни. Доглядаючи за шкірою, слід користу­ватися індивідуальними засобами (рушник, мочалка тощо). 
Для того щоб шкіра була здоровою, слід додержувати правильного режиму дня, раціонально харчуватися, утримувати в чистоті не тільки тіло, а й одяг, систематично займатися фізкультурою. Слід використо­вувати й природні фактори: сонце, повітря, воду. Проте надмірне со­нячне опромінювання шкідливе для шкіри.
4,8(81 оценок)
Ответ:
merinovamilania
merinovamilania
18.07.2021
Предыдущие три раздела Речи Посполитой обеспечили Варшаву Пруссии.
В результате Наполеоновских войн Наполеон Бонапарт на короткое время восстановил польское государство в форме Варшавского герцогства под короной саксонского короля
А после падения Наполеона в 1814 Россия, Пруссия и Австрия вновь разделили Польшу и создали на завоёванных ими территориях автономные области:
Великое княжество Познанское (отошло Пруссии)
Вольный город Краков (в 1846 включён в состав Австрийской Империи)
Царство Польское (отошло России)
Российские владения охватывали 81% бывшей территорий Речи Посполитой, т. е. литовско-русские земли, а также территорию центральной Польши с Варшавой. Созданное на территории принадлежавшей России Польское Королевство утратило автономию в результате народных восстаний 1830 и 1863 годов.
4,7(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ