Объяснение
Експериментально доведено, що під впливом радіонуклідів відбуваються патологічні зміни в серці, нирках, печінки, ендокринної, репродуктивної, нервової, кровотворної та імунної системи. Давайте пройдемося по цих моментів більш докладно:
Серцево-судинна система. Функціональні зміни головним чином пов’язані з блокадами різних відділів і пошкодженням міокарда. Слід зазначити, що вплив природних радіонуклідів може проявлятися навіть у дошкільному віці. По мірі збільшення накопиченого кількості сполук в організмі людини ситуація буде погіршуватися. Не слід забувати про шкідливий вплив на серцевий м’яз опосередковано і безпосередньо (як результат пошкодження вегетативної нервової та ендокринної систем).
Нирки. Вплив радіонуклідів неминуче веде до загибелі канальців і клубочків. А це обертається зниженням ниркової фільтрації. В такому випадку, в крові зростає вміст продуктів білкового обміну (сечовина і креатинін). Основні радіонукліди, під впливом яких це відбувається – це ізотопи цезію.
Печінка. Накопичення цезію в ній сприяє виникненню цирозу і гепатозу.
Дивіться також: Іномарки в СРСР: фото моделей
У цілому порушення роботи ендокринної системи, нирок і печінки змінює метаболічні процеси. Це впливає на біохімічну картину крові. І все з-за радіонуклідів.
Особливості впливу
Особливістю є комплексність впливу:
Імунна система. Вплив радіонуклідів веде до зниження функціональної активності компетентних клітин. З-за цього зростає масштаб інфекційних і паразитарних захворювань.
Кровотворна система. При накопиченні істотних доз знижується рівень еритроцитів у крові, а також починаються масштабні порушення в процесі утворення кров’яних тілець.
Щитовидна залоза. Порушується процес вироблення гормонів. Основний удар радіонукліди з цього органу наносять в перші дні, хоча і подальший ефект скидати з рахунків не варто.
Патології репродуктивної системи. У першу чергу це відноситься до жінок. Їх виникнення пов’язане з дією радіонуклідів на щитовидну залозу. Виникає дисбаланс між естрогеном і прогестероном, зростає кількість кортизолу і ще ряд ускладнень.
ответ:Тип
Эмбрион человека имеет все черты хордовых животных (у него есть хорда, глотка пронизана жаберными щелями, а нервная трубка расположена на спинной стороне тела, над хордой).
Подтип
Как и у других представителей позвоночных, у человека имеется позвоночник, череп, головной мозг состоит из пяти отделов, есть парные органы зрения и слуха, парные почки и т. д.
Класс
Как представитель класса Млекопитающие человек имеет волосяной покров, детеныши развиваются в теле матери, после рождения выкармливаются молоком. Как и у плацентарных млекопитающих, организм женщины соединен с организмом ребенка через плаценту.
Отряд
Так же, как и у других представителей отряда Приматы, у человека передние конечности хватательного типа и большой палец противопоставлен остальным четырем, пальцы снабжены ногтями, а не когтями. Генетический анализ также подтверждает наше родство с другими приматами, особенно с человекообразными обезьянами.
Объяснение:
Во первых, если человеку станет плохо ему даже с кратким курсом анатомии можно будет или установить тяжесть заболевания, или трамвы. И оказать первую
Но запомните, ни когда не надо переусердсвовать и преувиличивать свои Ведь вы можете сделать человеку только хуже.