М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dimon22872
Dimon22872
30.06.2022 12:37 •  Биология

15 примеров кустарничков (не кусты)

👇
Ответ:
finn10
finn10
30.06.2022
Морошка, багульник болотный, голубика, брусника, вереск, толокнянка, омела, клюква, лапчатка, полярная ива, линнея северная,
4,4(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
natslig
natslig
30.06.2022

Тазова кістка до 16 років складається з окремих кісток: клубової, лобкової та сідничної. Після 16 років вони зростаються своїми тілами і в цьому місці формують кульшову суглобову западину, куди входить головка стегнової кістки.

Клубова кістка складається з тіла і крила. Крило розширене й обернене вгору, закінчується гребенем. На гребені спереду є передні верхня та нижня ості, а ззаду – задні верхня та нижня ості. На тазовій поверхні крила є заглибина, що має назву клубової ямки. Позаду від неї знаходиться вушкоподібна суглобова поверхня для зчленування з однойменною поверхнею крижової кістки. На зовнішній поверхні крила розташовані сідничні лінії – місця прикріплення сідничних м'язів. Крило від тіла відмежовується дугоподібною лінією.

Сіднична кістка має тіло і гілку, яка потовщується й утворює сідничний горб. Вище від горба знаходиться сіднична ость. Над остю розрізняють велику сідничку вирізку, а під остю – малу сідничну вирізку.

У лобковій кістці розрізняють тіло, верхню та нижню гілки. У тому місці, де гілки переходять одна в одну, утворюється суглобова поверхня лобкового симфізу. Тіла всіх цих трьох кісток, гілки сідничної та лобкової кісток обмежовують затульний отвір. Кістки тазового пояса з'єднані ззаду з крижовою кісткою малорухомим парним крижово-клубовим суглобом, плоским за формою.

Таз у цілому. Таз утворений тазовими і крижовою кістками, куприком та їх зчленуваннями.

Розрізняють великий і малий таз. Межею між ними є так звана погранична лінія, яка проходить від мису по дугоподібних лініях клубових кісток, потім по верхніх гілках лобкових кісток і верхньому краю лобкового симфізу.

Объяснение:

4,8(49 оценок)
Ответ:
buharowaalina
buharowaalina
30.06.2022
ПОдавляющее большинство рыб – раздельнополые животные. Органы размножения самок – яичники, как правило парные. Они расположены в полости тела й напоминают мешковидные пузыри, наполненные развивающимися яйцеклетками – икринками. Органы размножения  самцов – два продолговатых беловатых семенника. В них содержится семенная жидкость с множеством сперматозоидов. Внешне пол у рыб почти неразличим. Лишь у некоторых из них, в основном у самцов, в пору размножения появляются вторичные половые признаки: более яркая раскраска, крупные брюшные плавники  и другие.
4,4(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ