1.Дихальна система більшості комах представлена безліччю повітроносних трубок - трахей, що пронизують все тіло і обплутують органи. Кінцеві гілки трахей закінчуються зірчастої трахейной кліткою, від якої відходять найтонші трахейні капіляри (трахеоли).
2.система органів, що забезпечує циркуляцію крові в організмі людини і тварин. Завдяки її діяльності кисень і поживні речовини доставляються до органів і тканин тіла, а вуглекислий газ, інші продукти метаболізму і відходи життєдіяльності відводяться від органів і тканин і потім виводяться з організму.
3.Травна система людини складається з органів шлунково-кишкового тракту і допоміжних органів (слинні залози, печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур і ін.). Умовно виділяють три відділи травної системи. Передній відділ включає органи ротової порожнини, глотку і стравохід.
Відповідь:Основу клітинної мембрани складають фосфоліпіди: сфінгомієліни, фосфатидиламіни, фосфогліцериди, фосфоінозитиди. Мембрана тваринної клітини містить похідні холестеролу. Фосфоліпіди орієнтовані гідрофільними голівками назовні мембрани, а гідрофобними хвостами до середини. Ліпіди розташовані у мембрані нерівномірно, зовнішній та внутрішній шари розрізняються за складом, що має значення при багатьох клітинних процесах, зокрема апоптозі. Також відрізняються спеціальні утворення - ліпідні рафти.
Білки мембрани можуть пронизувати її наскрізь, знаходитися на позаклітинній поверхні або кріпитися на цитоплазматичному боці. Трансмембранні домени білків гідрофобні, часто утворюють альфа-спіралі. Серед мембранних білків багато рецепторів, іонних каналів, іонних насосів, білків клітинної адгезії, транспортних білків.
Позаклітинні ділянки білків і деяких фосфоліпідів вкриті залишками вуглеводів. Це шестивуглецеві цукри, нейрамінова кислота тощо.
Пояснення:
2) Вакуоль
3)Пластиды
4)Ядро
5)Оболочка