М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
az34358strelok8390
az34358strelok8390
15.12.2020 04:23 •  Биология

Один круг кровообращения имеется у: а) трески; б) гребёнчатого тритона; в) нильского крокодила; г) стегоцефалов.

👇
Ответ:
ivankisa12
ivankisa12
15.12.2020
Один круг кровообращения только у трески.
4,6(80 оценок)
Ответ:
Ipgt
Ipgt
15.12.2020
У всех рыб один круг кровообращения следовательно подходит а) трески
4,8(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nadya8903
nadya8903
15.12.2020

Молочні продукти, якість яких можна перевірити за до нфрачервоних аналізаторів молока, ультразвукових аналізаторів молока, тестів на антибіотики в молоці в асортименті представлених в каталозі Укрвет, грають важливу роль в нашому раціоні. Вони дуже важливі для організму, оскільки є джерелом маси життєво необхідних поживних речовин. Вони у свою чергу беруть участь у формуванні тканин шкіри й мускулатури, будові кісток і зубів. У самому молоці міститься весь комплекс цінних для організму дитинчати жирів, білків, вуглеводів, вітамінів і солей. Навіть вода в цьому продукті є в необхідній для нього кількості. Однак через один-два дні молоко скисає. Чому і як відбувається цей процес?

Скисання молока

Процес скисання молока є надзвичайно складним. Все відбувається на мікробіологічному рівні коштом присутніх у продукті молочнокислих бактерій. Для них молоко служить ідеальним середовищем для харчування і розмноження. Коли його зберігати у звичайних умовах, без холодильника, при кімнатній температурі, то присутні в ньому бактерії починають посилено розмножуватися. При цьому як енергію вони активно застосовують компоненти молока, такі як білки, жири й вуглеводи. В цьому і полягає причина, чому молоко скисає.

Види бактерій

Існує безліч видів кисломолочних бактерій. Це переважно ацидо-, теро-, мезофільні й біфідобактерії. Їх існування ґрунтується на споживанні лактози й виробленні молочних кислот. Кожен тип бактерій виробляє конкретні види кисломолочних продуктів. Так, кефір утворюється під дією на молоко симбіозу кисломолочних бактерій і гриба.

4,5(24 оценок)
Ответ:
azalia2003love
azalia2003love
15.12.2020
Споры у бактерий служат только для сохранения и выживания организма в неблагоприятных условиях (тогда как у грибов, например, споры служат еще и для размножения) . В состоянии споры бактерия может оставаться жизне десятки лет.
Споры у большинства бактерий образуется и располагаются внутриклеточно - это, так называемая, эндоспора. Бактерия, которая образовала эндоспору, называется спорангий.
У некоторых бактерий могут образовываться экзоспоры (только у метанокисляющих бактерий) и цисты (шарообразная клетка, у некоторых видов Азотобактерий) . Это тоже покоящиеся формы, но в этом случае сама бектерия как будто покрывается защитной оболочкой, а не образует спору внутри себя.
4,8(22 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ