Відповідь:
Діаметр капелюшка неїстівного жовчного гриба варіюється від 4 до 15 сантиметрів, у молодих грибів вона полушаровидной форми, а у зрілих представників стає більш округлої і розпростертої. Колір капелюшка гірчака має відтінки від коричнево-жовтого до світло-бурого, частіше переважають світлі тони, що нагадують забарвлення білих грибів. Губчаста речовина молодого гриба має білий колір, але з віком набуває рожевого відтінку.
Найголовніша особливість – це те, що свіжозірвані жовчний гриб в місці розлому відразу починає темніти, набуваючи бурий колір. Також варто відзначити, що горчаки дуже рідко бувають червивими.
Причин этих в настоящее время ученые называют много. Некотрые из них:
1.резкое похолодание климата в результате падения метеорита. Пресмыкающиеся- животные с непостоянной температурой тела, холод для них (особенно для животных больших размеров ) губителен
2. конкуренция в ходе борьбы за существование с теплокровными мелкими млекопитающими и птицами
3. уменьшение количества растений (из-за похолодания) и гибель от голода
4. появление покрытосеменных растений, среди которых было много ядовитых. Поедая в большом количестве растительную пищу, животные отравливались. Гибель растительноядных пресмыкающихся влекла за собой гибель хищников.
5. трудности с размножением: яйца имели очень плотную скорлупу и птенцы не могли ее пробить.
6. изменение условий обитания: многие виды были водными или полуводными формами. И т. д.
Объяснение: