М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Xadice12345
Xadice12345
05.07.2020 10:46 •  Биология

Всостав оболочек растительных клеток входит особое вещество (вставте слово) им прочность

👇
Ответ:
aksiniaplotniko
aksiniaplotniko
05.07.2020
Возможно, целлюлоза.
4,4(31 оценок)
Ответ:
afdzafbg
afdzafbg
05.07.2020
Вроде бы целлюлоза придает прочность
4,4(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gomonovdima71
gomonovdima71
05.07.2020
10) для посева берутся крупные семена из тех соображений, что в них содержится больше питательных веществ, следовательно они бытрее растут и урожай будет богатым, а проростки будут быстрее и сильнее развиваться 8) песчаные почвы большей проницательностью, нежели глинистые. поэтому семена необходимо закапывать глубже, чтобы они случайно не откопались, а в силу того, что этот вид почвы проницателен, не бывает проблем с поливанием и удобрением. 9) несмотря на то, что у ростка не будет одной-двух семядолей, он будет развиваться, но будет расти медленно и будет отставать по сравнению с целым семенем.
4,4(95 оценок)
Ответ:
Trololo2289878
Trololo2289878
05.07.2020

1. Адсорбція на чутливих клітинах за до так званих прикріплювальних білків, які входять до складу капсиду або суперкапсиду. Віруси грипу адсорбуються на мембранах клітин епітелію дихальних шляхів, віруси гепатиту — на гепатоцитах, сказу — на нервових клітинах, ВІЛ — на Т-лімфоцитах.

2. Проникнення в клітину завдяки піноцитозу або при злитті мембран.

3. "Роздягання" вірусу (депротеїнізація) — звільнення від капсиду та суперкапсиду. Починається після прикріплення до чутливих рецепторів на плазматичній мембрані і триває до злиття з ядерною мембраною.Взаємодія вірусного генома з геномом клітини хазяїна (можлива індукція реплікації вірусів, або вірогенія).4. Реплікація вірусних нуклеїнових кислот та синтез вірусних білків.5. Збирання (самоскладання) віріонів. У складних віріонів це відбувається на мембранах клітин, компоненти клітини стають компонентами зовнішньої оболонки вірусів.

6. Вихід віріонів із клітини. Може бути вибухоподібним унаслідок лізису чи розпаду клітини або тривалим (брунькування) і супроводжується ушкодженням мембран клітин.

Тип взаємодії вірусного генома з геномом клітини хазяїна лежить в основі патогенезу вірусних інфекцій. Результатом цієї взаємодії може бути виникнення трьох форм інфекції: продуктивної, абортивної та інтегративної (вірогенії).

4,4(50 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ