М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
milanamva00
milanamva00
19.05.2023 13:36 •  Биология

Напишите о разнообразие и классификации царств растения и животные.

👇
Ответ:
roman2016volko
roman2016volko
19.05.2023
Гдянь в инете не тупи
4,4(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Superclassehdh
Superclassehdh
19.05.2023
1). Під час росту відбувається збільшення маси та об’єму клітини, синтез білків та інших органічних сполук, розростання ендоплазматичної сітки, ділення мітохондрій і пластид, подвоєння молекул ДНК.
2). Поділ клітин — одна з найважливіших властивостей живих організмів, які мають клітинну будову. Саме завдяки поділу відбувається ріст та розвиток багатоклітинних організмів, регенерація (відновлення клітин, тканин і навіть органів, утрачених у процесі життєдіяльності) та розмноження. Під час поділу клітини відбувається спіралізація ДНК та формування хромосом. Кожна хромосома складається з двох однакових молекули ДНК, які щільно спаралізовані, з’єднанні в спільній ділянці та мають вигляд паличок. Після зникнення ядерної оболонки кожна хромосома розділяється на дві частини. Ці дочірні хромосоми розходяться до протилежних полюсів. До кожного полюсу відходить хромосом стільки ж скільки було у материнський клітині. Біля полюсів хромосоми розкручуються, утворюються ядерні оболонки, приблизно порівну поділяється цитоплазма і органоїди між двома дочірніми клітинами. Утворюються дві дочірні клітини ідентичні материнській клітині.
3).Хромосома — це велика молекулярна структура, що складається з ДНК і білків. Молекула ДНК містить гени, що кодують властивості живого організму. Слово «хромосома» походить від грецьких слів «хрома» — колір та «сома» — тіло. Хромосоми забезпечують точну передачу спадкової інформації від материнської клітини до дочірніх.
5).Послідовність подій, що відбуваються між утворенням даної клітини і її поділом на дочірні, називається клітинним циклом, або життєвим циклом клітини. Коли йдеться про одну клітину, то и життя виглядає так: утворення молодої клітини в результаті поділу материнської клітини, ріст, розвиток, подвоєння ДНК поділ ядра, поділ цитоплазми. Дочірні клітини ростуть і розвиваються до наступного поділу.
4,4(94 оценок)
Ответ:
Sania24sania
Sania24sania
19.05.2023
Метамером побега является узел и прилегающее к нему междоузлие. узел – участок стебля, от которого отходит лист или мутовка листьев, а междоузлие – участок стебля между соседними узлами. вдоль оси побега узлы и междоузлия повторяются в определенном порядке, образуя серию метамеров. каждое междоузлие растет за счет вставочной меристемы. вставочный (или интеркалярный) рост - рост стебля в длину за счет работы образовательной ткани в основаниях междоузлий. по тканям междоузлий идет питание растений в том числе и на закладку следующих узлов в зависимости от длины междоузлиев побеги делят на и удлиненные. побеги имеют сближенные узлы, а удлиненные – более или менее расставленные. примером побегов могут служить побеги подорожника, у которого листья кажутся собранными в мутовку, хотя на самом деле они близко расположены друг у другу.
4,5(17 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ