. Як побудована нервова система у людини?
2.Яку функцію виконує нервова система в організмі людини?
3.Назвіть сукупність структур нервовоі системи які утворюють рефлекторну дугу.
4.Функціі спинного мозку.
5.Що таке сіра і біла речовина,яка іх функція в організмі людини?
6.Назвіть складові головного мозку людини і які функціі різних частин головного мозку?
7.Яка будова великого мозку і яку функцію він виконує.
8.Що таке сенсорна система, з яких елементів вона складається?
9.Будова органу зору людини.
10.Яку функціі виконують колбочки і палечки? Що таке акомодація?
11. Яких правил необхідно45435
Объяснение:
Екологі́чне знання́ — це результат пізнавальної діяльності людини (або життєдіяльності індивіда) як реакція суб'єкта пізнання на довкілля. Екологічне знання може розглядатися також як форма здатності цілеспрямованої взаємодії людини з навколишнім середовищем і в сукупності цих двох аспектів — як деяка модель поведінки у навколишньому світі.
Екологічне знання утворюється складною системою різних структурованих сукупностей фактів, закономірностей, теоретичних побудов, відображень, що сприяють цілісному уявленню про довкілля та місце людини в природі.
Объяснение:
В процессе эволюции животного мира органы выделения появились на достаточно поздних этапах. У губок и кишечнополостных таких органов нет, и выделение из организма конечных продуктов обмена осуществляется путём диффузии через поверхность тела. Первые специализированные органы выделения - протонефридии появляются у плоских червей. Это разветвлённая трубочка, которая открывается на поверхности тела порой. У кольчатых червей, которые ведут водный образ жизни, действуют метанефридии. Они имеют вид трубок, которые одним концом открываются в полость, а противоположным - наружу. Органами выделения наземных беспозвоночных (паукообразных, насекомых) являются выделительные трубочки (мальпигиевы сосуды) количеством от двух до нескольких сотен. Каждый сосуд открывается в кишечник на границе средней и задней кишок, а другой конец слепо замкнут и омывается гемолимфой.
У позвоночных животных органами выделения являются парные почки, которые расположены в брюшной полости вблизи позвоночника. Каждая почка состоит из тысяч почечных элементов, тесно связанных кровеносными сосудами. Канальцы от этих элементов собирают мочу и направляют её в парные мочеточники, которые ведут к мочевому пузырю. Последний открывается наружу мочевыводящим, или мочеиспускательным, каналом.
Объяснение: