ответ:
контурное - для защиты от непогоды и механических повреждений.
пуховое - для поддержания температурного .
схема строения контурного пера: а — общий вид пера; б — часть пера (увеличено) ; 1 — стержень; 2 — опахала; 3 — очин; 4 — ствол; 5 — бородки; 6 — бородочки.
пуховые перья имеют тонкий стержень, а бородки не несут крючочков, поэтому не образуется сцепленное опахало. пух - это пуховое перо, у которого резко стержень и длинные, сильно опушенные бородки отходят пучком от конца очина. пух и пуховые перья либо равномерно покрывают все тело (гусеобразные, веслоногие и др.) , либо расположены только по аптериям (цапли, совы, многие воробьиные) . пух и пуховые перья обеспечивают теплоизоляцию.
ответ:орська малосольоність сприяє розміщенню в прибережних опріснених зонах основної флори Азовського моря і планктонних рослин. До них відносяться синьо-зелені водорості. Море багате мінеральними речовинами, які потрапляють в нього з інших річок. Це і обумовлює масовий розвиток флори Азовського моря великими темпами.У своїй масі водорості розвиваються в основному навесні в березні і квітні і осінню в жовтні і листопаді. Влітку флора Азовського моря представлена в основному перидиневими водоростями, які на відміну від діатомових водоростей, не дають таку велику біомасу. Розвиток отримують в основному ексувіелла, пророцентрум і гленодиніум. Часом прісноводі зони моря цвітуть, завдяки розмноженню синьо-зелених водоростей, які типові для Таганрозької затоки Азовського моря. До них відносяться такі водорості, як нодулярія і афанісоменон, мікроцистис і анабена.Розвиток водоростей і бактерій забезпечує відмінну продукцію зоопланктону, що складається з прісноводих, солонуватоводних і інших морських видів.Не дуже багата донна флора Азовського моря і тому, можна побачити лише незначну кількість видів бурих, червоних або зелених водоростей. Зате квіткові рослини рясно розростаються по морському дну. Це в основному 2 види морської трави - приморський рдесник і занікеллія. Така трава може утворювати цілі підводні луги величезних площ.