Поведі́нка — родовий термін, який охоплює різні реакції живого організму чи групи організмів. У біхевіоризмі поведінкою вважають видимі прояви, які можна гати, необіхевіористи додають також внутрішні стани, пов'язані із зовнішніми проявами, у когнітивній психології поведінка розглядається як мислене представлення, а не зовнішній акт поведінки.
Ведуться суперечки чи вважати поведінкою фізіологічні, неврологічні процеси. Рослини та бактерії теж мають здатність до активного, мало того, впорядкованого переміщення під дією зовнішніх факторів (таксис). Прикладом служать фототаксис і хемотаксис бактерій, синьо-зелених водоростей. Вищі рослини також не позбавлені здатності до руху. Добре відомі ніктінастії рослин — відкривання і закривання квіток у зв'язку зі зміною дня і ночі, фототропізму листя, гідро- і хемотропізми коренів.
Оскільки механізми руху рослин носять чисто фізіологічний характер, не можна говорити про наявність у них ні поводження, ні психіки. У психології, рух рослин відносять до допсихічного рівня відбиття.
Поведінка, на відміну від психіки, доступна для безпосереднього предметом широкого спектра наук, від психології, етології, зоопсихології та порівняльної психології до поведінкової екології
Розмно́ження (відтворення, репродукція) — біологічний процес, за до якого утворюються нові організми, відтворення собі подібних. Розмноження — фундаментальна особливість всіх відомих життєвих форм, кожен індивідуальний організм існує в результаті розмноження. Відом розмноження поділяються на два головні типи: статеве і безстатеве (нестатеве).
При безстатевому розмноженні новий індивідуум утворюється за до спор чи спеціальних клітин, без участі гамет. Поділ бактеріальних клітин на дві дочірні клітини — приклад нестатеве розмноження. Нестатеве копіювання не обмежується, проте, одноклітинними організмами. Більшість рослин, деякі тварини і деякі інші багатоклітинні організми також
Объяснение:
Объяснение:Слоны имеют прямо-таки гигантские пенисы, которые вырастают до 150 см в длину, причём треть этой длины составляет «висячая» часть. Это связано с размерами и неповоротливостью слонов: чтобы спариться, им приходится приложить немало усилий, и огромный пенис несколько облегчает эту трудную задачу. Слоны-самцы также вовсю эксплуатируют свои детородные орган в целях, далёких от интимной сферы. Например, находясь в неудобном или неустойчивом положении, слон может подпереть себя пенисом, используя его как запасную ногу. Или пенис может выступать в качестве мухобойки и разогнать надоедливых насекомых. Если же у слона зачешется живот, он будет размахивать пенисом, чтобы им почесаться.
В воде: вобла, лещ, судак, семга, карп.