М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
oleshckewitchd
oleshckewitchd
12.05.2022 21:20 •  Биология

Даны полипептидные цепи: а) але – тре – лиз – аспи … б) гли – илей – вал – глу – глун … в) тре – сер – илей – сер – асп определите структуру соответствующих цепей днк.

👇
Ответ:
саша4290
саша4290
12.05.2022

 а) ТАГ- ТГА-ТТТ-ТТА

б) ЦЦА-ТАА-ЦАА-ЦТТ-ГТТ

в) ТГА-АГА-ТАА-АГА-ЦТА

4,6(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dilnuscha
dilnuscha
12.05.2022

Рух крові судинами зумовлений ритмічною роботою серця. Причиною руху крові по кровоносних судинах є різниця тисків на початку і в кінці великого і малого кіл кровообігу. На початку (в аорті) – 120-150 мм рт. ст., при завершенні (у порожнистих венах) – 3-8 мм рт. ст. Допоміжними чинниками кровообігу є скорочення скелетних м'язів, присисна дія грудної клітки, наявність клапанів у венах за течією крові, еластичні сили судин, які запасають енергію під час скорочень серця.Обіг крові по великому колу кровообігу здійснюється за 20-23 с, а по малому – за 4-5 с. Велике коло кровообігу – шлях крові від лівого шлуночка через артерії, капіляри, вени всіх органів тіла до правого передсердя. По великому колу кров проходить такий шлях: лівий шлуночок → аорта (висхідна частина, від якої відходять права і ліва коронарні артерії; дуга аорти, від якої відходять три великі судини (плечоголовий стовбур, що дає праві сонну і підключичну артерії); ліва сонна артерія; ліва підключична артерія: низхідна частина аорти, у якій розрізняють грудну і черевну частини) → артерії до органів: підключичні артерії (права і ліва), сонні артерії (права і ліва), печінкова артерія, шлункова артерія, верхня та нижня брижові артерії, ниркові артерії (парні), клубові артерії (права і ліва) → капілярні сітки органів → нижня порожниста вена, у яку впадають клубові, ниркові, печінкова вени, верхня порожниста вена, у яку впадають яремні, підключичні вени → праве передсердя. Рухаючись великим колом, кров розносить кисень і поживні речовини до клітин і забирає від них вуглекислий газ і продукти обміну, при цьому відбувається перетворення артеріальної крові у венозну. Мале коло кровообігу – це шлях крові від правого шлуночка через легені до лівого передсердя. При цьому кров проходить правий шлуночок → легеневий стовбур → легеневі артерії (права і ліва) → легеневі капіляри → легеневі вени (4) → ліве передсердя. Завдяки малому колу здійснюється обмін газів: кисень переходить до крові, а вуглекислий газ – до легені, і відбувається перетворення венозної крові в артеріальну.

Объяснение:

4,4(66 оценок)
Ответ:
vladaleonova
vladaleonova
12.05.2022

3

з утворенням АТФ (аденозинтрифосфату) та НАДН (відновленого нікотинамідаденіндинуклеотиду).

У аеробних організмів гліколіз йде перед циклом трикарбонових кислот та ланцюгом переносу електронів. Вони разом вивільняють більшу частину енергії, яка міститься в глюкозі. За аеробних умов піруват потрапляє в мітохондрії, де повністю окиснюється до СО2 та Н2О.

За недостатності кисню (це буває в м'язах, які активно скорочуються) піруват перетворюється на лактат. У деяких анаеробних організмах, наприклад, дріжджів, піруват перетворюється не на лактат, а на етанол. Утворення етанолу та лактату з глюкози — це приклади бродіння.

Объяснение:

4,7(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ