М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
9Kira9
9Kira9
14.04.2023 20:53 •  Биология

Чем атмосфера древнейшей земли отличается от современной атмосферы нашей планеты, согласно теории опарина

👇
Ответ:
ushhahas02828
ushhahas02828
14.04.2023
Процент кислорода был выше отчего жуки и прочая гадость вырастала до гигантских размеров
4,6(16 оценок)
Ответ:
daniyabekzhan1
daniyabekzhan1
14.04.2023
Процент кислорода был выше отчего жуки и прочая гадость вырастала до гигантских размеров.Озона в воздухе было в разы больше, потому что кругом били ужасные молнии.В атмосфере Земли 4,5 миллиарда лет назад преобладали углекислый газ и азот, что в химическом отношении создает нейтральную среду
4,6(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lenamakar67
lenamakar67
14.04.2023

ответ:

бурые водоросли в подавляющем большинстве принадлежат к морским  биотопам, их заросли встречаются в  литоральной  и  сублиторальной  зонах, до глубин 40–100  м. представителей класса phaeophyceae можно увидеть во всех морях земного шара, однако наибольшая их концентрация  — в приполярных и умеренных широтах, где они доминируют на глубине от 6 до 15  м. обычно бурые водоросли растут прикреплённые к скалам и камням разной величины, и только в тихих местах и на большой глубине они могут удерживаться на створках  моллюсков  или гравии. среди всего разнообразия бурых водорослей представители только 4 родов  heribaudiella,  pleurocladia,  bodanella  и  sphacelaria  могут обитать в пресных водоемах.

объяснение:

зелёные водоросли  — самый обширный на данное время отдел водорослей: по приблизительным подсчётам сюда входит от  13 000  до  20 000  видов. все они отличаются в первую очередь чисто-зелёным цветом своих слоевищ, сходным с окраской высших растений и вызванным преобладанием  хлорофилла  над другими  пигментами.

4,8(36 оценок)
Ответ:
aiphone20032
aiphone20032
14.04.2023

рхеї. До царства Археї (від грец. архейос — стародавній), відносять окреме царство одноклітинних прокаріотів. Клітини архей за своєю будовою не мають будь-яких суттєвих особливостей (іл. 48.1). Відмінності від бактерій були виявлені лише за детального вивчення біохімічного складу клітинної стінки та будови ДНК. Разючавідмінність архей від бактерій — це їх стійкість до факторів зовнішнього середовища, а також надзвичайно великарізноманітність в живлення. Невипадково першіархеї були знайдені в гарячих джерелах. Більшість архейотримують енергію завдяки хемосинтезу.

Серед архей — найбільше організмів-екстремофі-лів, здатних жити в неможливих, з точки зору здорового глузду, умовах і живитися неймовірно непридатними як для людини речовинами,наприклад, метаном. Невипадково археї займають екологічні ніші, які недоступнііншим організмам. Археї добре почуваються у вулканічних джерелах за температури +70 °С, кислому середовищі на рівні pH 2,0, під дією високого тиску або запостійно низької температури.

Організми царства Еубактерії. Це прокаріотні організми, у клітині яких відсутні органели, що побудовані з клітинної мембрани, а також і ядро. В їхніх клітинах, окрім власне генетичного апарату, міститься значна кількість специфічних спадкових структур плазмід (від грец. плазма — щось сформоване) — невеличкихмолекул ДНК, переважно замкнених у кільце. Еубактерії, зазвичай їх називаютьпросто бактерії (від грец. бактеріон — паличка), — це одноклітинні та колоніальніістоти, причому число клітин у колонії може коливатися від двох до кількох десятків. Клітини дуже різні за формою.

Коки мають сферичну форму, бацили — паличкоподібну, спірохети — спіралеподібну. Паличкоподібні й спіралеподібні бактерії зазвичай мають джгутики, що складаються лише з однієї мікрофібрили (іл. 48.2).

Бактерії — надзвичайно дрібні істоти, вони у тисячі разів менші, наприклад, за інфузорію-туфельку. Підраховано, що 1 см3 річкової води містить від 5 до 100 тис. бактеріальних клітин, грамґрунту — 2-3 млрд, а один грам бактерій — це 600 млрд клітин.

Объяснение:

4,7(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ