М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dildabekova61
Dildabekova61
22.01.2020 20:32 •  Биология

6. при искусственном отборе в отличие от естественного а) сохраняются особи, наиболее при к условиям среды б) новые сорта и породы формируется гораздо медленнее, чем виды в) сохраняются особи с нужными для человека качествами г) материалом служит наследственная изменчивость 7. при организмов (адаптации) формируются в результате действия а) мутаций б) изоляции в) естественного отбора г) искусственного отбора

👇
Ответ:
6-а,7-в естественный отбор это когда природа мутирует существа для ее условий обитания
4,4(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Odagio
Odagio
22.01.2020

Факторы живой природы (биотические)

летающие насекомые

Являются кормом для ласточки. Положительное влияние

сокол

Враг ласточки, охотится за ней. Отрицательное влияние

другие ласточки

Ласточки могут создавать пары с другими ласточками. Другие ласточки могут быть птенцами нашей ласчтоки. то положитеьное влияние.

Другие ласточки могут быть конкуретами нашей ласточки. Они борются за территорию для гнездования, за добычу, за самку или самца. Это отрицательное влияние.

Факторы неживой природы (абиотические)

дождь

Сильный дождь намоканию пера птицы, исчезнговению насекомых - добычи ласточки. Отрицательное влияние

Короткий или несильный дождьдает возможность ласточке искупатьсяю В таккой дождь или после него появляются насекомые, которыми питаются ласточки. Положительное влияние

свет

Ласточки охолтятся в светлое время суток. При свете лучше видно врага. Положительное влияние.

температура воздуха

Ласточки теплолюбивые птицы. В теплую погоду они активны. Положительное влияние.

В холоджную или очень жаркую погоду не активны, замерзают или страдают от перегрева. Отрицательное вличние

4,8(63 оценок)
Ответ:
bilpi
bilpi
22.01.2020

БОДЯГА (Spongilla) — прісноводні кремнерогові губки, що являють собою колонії кишковопорожнинних тварин родини бодягових (Spongіllіdaceae). На території країн СНД зустрічається близько 20 видів. Найбільш розповсюджені 2 види — Б. річкова — Ephydatіa flіvіatіlіs та Б. озерна — Spongіlla lacustrіs. Ареал розповсюдження Б. дуже поширений.

Прісноводні губки — це нерухомі колонії у вигляді наростів різної форми: молоді — у вигляді кірки 2–3 мм завт., багаторічні колонії масою до декількох кілограмів; у річкової бодяги це грудкуваті нарости до 70 см завд. і 30 см завт., в озерної — кущоподібні пальцеподібні вирости до 1 м завд. на каменях, стеблах, корчах на невеликій глибині. Колір — від сіруватого до зеленого і залежить від водоростей, які живуть у тілі губок. Тіло пронизане спікулами — тонкими кремнієвими кістяковими голками, зв’язаними між собою органічною речовиною — спонгіном. Поряд з голками іноді зустрічаються амфідиски — стрижні з двома перпендикулярними зірчастоподібними дисками на кінцях. До складу губки входять фосфати, карбонати та органічні речовини. При розтиранні голок відчутні поколювання і різкий нудотний запах. Губки зустрічаються влітку; восени колонії відмирають, утворюючи безстатевим шляхом внутрішні бруньки — гемули, оточені щільною оболонкою скупчення клітин. Ці зимуючі бруньки діаметром ≈0,5 мм видно на розломі як жовті або коричневі зернятка. Навесні оболонки гемул лопаються, клітинна маса звільняється, прикріплюється до дна водойми і розвивається в нову молоду губку. Збирають бодягу протягом усього літа та сушать.

Числові показники: втрати в масі при сушінні не більше 10%; при подрібненні часток, які проходять крізь сито з отворами 2 мм у діаметрі, не більше 12%. Органічні домішки (мушлі, гілки, засохлий мул) — не більше 4%, мінеральні — не більше 3%.

Прісноводна губка — стародавній засіб для розсмоктування застійних плям, інфільтратів і гематом, використовується при ревматизмі та невралгії. Має виражені антисеборейні властивості. Широко застосовується в народній і традиційній медицині.

Механізм дії бодяги такий: голочки губки проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи розширення судин і місцеве почервоніння та лущення. Бодяга глибоко очищає пори, звільняє вивідні протоки сальних залоз від вмісту, знижує їх активність. Застосовується в косметичній антиакнетерапії.

4,4(57 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ