М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ficon263
ficon263
29.11.2020 21:13 •  Биология

Чем земноводные и пресмыкающиеся похожи придумайте 1 0 тестов

👇
Ответ:
езо1
езо1
29.11.2020
 1)Пресмыкающиеся и земноводные-хлоднокровные животные
2)В жаркую погоду температура их тела высокая и они вполне активны
3)в холодную погоду они малоактивны
4)Они контролируют температуру тела.
5)Они охотятся ночью
4,4(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bitievru2014
bitievru2014
29.11.2020

Объяснение:

Низ тіла, голова й пронотум — чорні. Надкрила, ноги й вусики, полапки та пігідій від світло-коричневого, червоно-бурого до майже чорно-брунатного кольору. Характерна сильна колірна мінливість — утворює велику кількість колірних аберацій. Боки черевних сегментів з чималими трикутними плямами білого кольору (типова форма). Антени 10-членикові, з пластинчастими відростками на останніх 6—7 члениках. Голова досить маленька, втягнута в темний пронотум покритий короткими сірувато-жовтуватими волосинками. Надкрила опуклі, довгасто-овальні, з п'ятьма вузькими ребрами, покриті густими прилеглими й короткими білими або сіруватими волосинками та рідкими, довшими та настовбурченими. Основа та боки в негустих довгих жовто-сірих настовбурчених волосках, ребра в різких досить дрібних крапках. Проміжки між ребрами, на надкрилах, покриті дрібними крапками, слабкими зморшками і рівномірними тонкими й короткими білувато-сірими волосинами, що трохи закривають основне тло. Груди покриті довгими густими білувато-сірими волосинами. Пігідій витягнутий у відросток довжиною 3—5 міліметрів. Передні гомілки ззовні з 3 або 2 зубцями, причому основний зубець тупий, у самця часто ледве помітний, у вигляді закругленого виступу, тому гомілки здаються 2-зубчастими; середній зубець сильно наближений до верхнього.

4,5(80 оценок)
Ответ:
denisst105
denisst105
29.11.2020

1)Формі тіла комах-Тіло комах складається з трьох відділів (тагм) — голови, грудей і черевця,

2)Ротові органи комах-Це дві верхні щелепи (жвали, мандибули), дві нижні щелепи (максили) та нижня губа (лабіум)

іб живлення комах-У ротову порожнину впадають протоки слинних залоз. У личинок метеликів на нижній губі є шовковичнi залози, секрет яких швидко застигає на повітрі і використовується для плетіння коконів. Ротова порожнина веде до стравоходу й далі до шлунка. Залозисті клітини кишечника виробляють травні ферменти, склад яких визначається характером їжі комахи. Травна система починається ротовою порожниною, в яку входять протоки слинних залоз. Травна частина складається з 3 відділів: передньої, середньої і задньої кишки; довжина і об'єм його залежать від роду їжі та її поживності.

4)Особливості будови крил комах-продовженням бічної стінки тіла. Верхня і нижня поверхні крила складаються з тонких хітинових мембран.

5)Особливості будови ходильних кінцівок комах-мають шість ніг, через що інколи клас раніше називали Hexapoda — шестиногими[1]. Ноги прикріплюются до нижнього боку грудей  (торакса — по одній парі ніг до кожного грудного членика.

6)Середовища існування комах-Більшість комах — наземні тварини, багато видів живе в землі, деякі в прісних водах, окремі — в морях. Більшість видів комах — фітофаги, є всеїдні (таргани), хижаки (поїдають інших комах, молюсків, червів тощо), копрофаги (гнойовики), кровосисні (комарі, воші, блохи).

ЕСЛИ МОЙ ВОПРОС ЬЫЛ ПОЛЕЗЕН МОДНО СДЕЛАТЬ ЭГО ЛУТЧШИМ

4,4(69 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ