М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
frostdog0609
frostdog0609
30.12.2022 16:20 •  Биология

1. назвіть типи рибонуклеїнових кислот 2. які компоненти входять до складу нуклеотиду? 3. які азотисті основи входять до складу днк? 4. які азотисті основи входять до складу рнк? 5. термін "матричний синтез" означає 6. послідовність нуклеотидів у молекулі і-рнк визначає 7. якому нуклеотидові днк комплементарний урациловий нуклеотид ірнк?

👇
Ответ:
Doalipa
Doalipa
30.12.2022
1 дезоксорибонуклеїнова і рибонуклеїнова
3 А Т Г Ц
4 А У Г Ц
7 а - у
4,4(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nikita06556
nikita06556
30.12.2022

Объяснение:

Оно состоит из: Ушной раковины, которая собирает звуки и направляет их в наружный слуховой проход. Наружного слухового прохода, который предназначен для проведения звуковых колебаний от ушной раковины в барабанную полость среднего уха.

Слух играет существенную роль в развитии ребенка. С слуха ребенок учится распознавать голоса, имитировать звуки и, следовательно, говорить. Кроме того, слух дает ребенку возможность слышать сигналы опасности, ориентироваться, общаться с другими детьми и приобретать коммуникативные навыки.

Причины нарушений слуха:

Долговременное воздействие шума. ...

Воздействие громких звуков. ...

Генетические (наследственные) нарушения. ...

Медикаментозное воздействие ...

Родовые травмы ...

Инфекционные заболевания матери во время беременности ...

Возрастные изменения

4,7(78 оценок)
Ответ:
AnyaFOX9
AnyaFOX9
30.12.2022

Забруднення довкілля в розвинених країнах світу є предметом особливої уваги з боку як громадськості, так і державних органів, зокрема вивчається вплив на стан довкілля виробництва енергії. Все більше держав виділяють дотації своїм громадянам для придбання електричних автомобілів, перехід на сонячні батареї, відмову від подальшої експлуатації та будівництва теплових електростанцій.

Споживання енергії пов’язане з усіма видами господарської діяльності людини: з опаленням будинків, приготуванням їжі, рухом транспортних засобів, промисловістю, сільськогосподарським виробництвом.

В Україні зовсім інша ситуація. Тоді як увесь світ йде від теплових електростанцій, Україна збільшує закупівлю вугілля для ТЕС.

Спалювання викопного твердого та рідкого палива супроводжується виділенням сірчистого, вуглекислого і чадного газів, а також оксидів нітрогену, пилу, сажі та інших забруднювальних речовин. Видобуток вугілля відкритим , як і торфорозробки, ведуть до зміни природних ландшафтів, а іноді й до їх руйнування. Розливи нафти і нафтопродуктів при видобутку і транспортуванні здатні знищити все живе на величезних територіях (акваторіях).

Объяснение:

4,7(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ