1)Формі тіла комах-Тіло комах складається з трьох відділів (тагм) — голови, грудей і черевця,
2)Ротові органи комах-Це дві верхні щелепи (жвали, мандибули), дві нижні щелепи (максили) та нижня губа (лабіум)
іб живлення комах-У ротову порожнину впадають протоки слинних залоз. У личинок метеликів на нижній губі є шовковичнi залози, секрет яких швидко застигає на повітрі і використовується для плетіння коконів. Ротова порожнина веде до стравоходу й далі до шлунка. Залозисті клітини кишечника виробляють травні ферменти, склад яких визначається характером їжі комахи. Травна система починається ротовою порожниною, в яку входять протоки слинних залоз. Травна частина складається з 3 відділів: передньої, середньої і задньої кишки; довжина і об'єм його залежать від роду їжі та її поживності.
4)Особливості будови крил комах-продовженням бічної стінки тіла. Верхня і нижня поверхні крила складаються з тонких хітинових мембран.
5)Особливості будови ходильних кінцівок комах-мають шість ніг, через що інколи клас раніше називали Hexapoda — шестиногими[1]. Ноги прикріплюются до нижнього боку грудей (торакса — по одній парі ніг до кожного грудного членика.
6)Середовища існування комах-Більшість комах — наземні тварини, багато видів живе в землі, деякі в прісних водах, окремі — в морях. Більшість видів комах — фітофаги, є всеїдні (таргани), хижаки (поїдають інших комах, молюсків, червів тощо), копрофаги (гнойовики), кровосисні (комарі, воші, блохи).
ЕСЛИ МОЙ ВОПРОС ЬЫЛ ПОЛЕЗЕН МОДНО СДЕЛАТЬ ЭГО ЛУТЧШИМ
Чистая продукция = валовая продукция – дыхание
Валовая продукция по кислороду = кислород в светлой склянке - кислород в темной склянке
16,08 (О2 мг/л) – 11,78 (О2 мг/л) = 4,3 (О2 мг/л)
Чтобы рассчитать по углероду надо 4,3 (О2 мг/л) умножить на 0,4, так как на 1 г выделившегося кислорода приходится 0,4 г фиксированного углерода
4,3 × 0,4 = 1,72(С мг/л)
Дыхание = исходная концентрация О2 - концентрация О2 в темн склянке
12,03 (О2 мг/л) – 11,78 (О2 мг/л) = 0,25 (О2 мг/л)
Чистая продукция = валовая продукция по О2 - дыхание
4,3(О2 мг/л) – 0,25(О2 мг/л) = 4,05 (О2 мг/л)
Чтобы рассчитать по углеродунеобходимо умножить полученное значение на 0,4, так как на 1 г выделившегося кислорода приходится 0,4 г фиксированного углерода.::
4,05 × 0,4 =3,65 (С мг/л)
ответ Дыхание:0,25 (О2 мг/л)
Валовая продукция:1,72(С мг/л)
Чистая продукция: 3,65 (С мг/л)
3)развитие цвета
4)