У роді Цибуля налічують близько 500 видів, з яких в Україні росте близько 50 видів. Найвідомішим видом є цибуля ріпчаста, яку ще називають городньою.
Цибуля ріпчаста — багаторічна рослина з великими (до 15 см діаметром) підземними цибулинами, що походить із Центральної Азії. Листки цибулі трубчасті, сизо-зелені. Квітки дрібні, зеленувато-білі чи рожеві, шестипелюсткові,
зібрані в зонтикоподібне суцвіття на верхівці квітконосної стрілки. Плід — коробочка, насіння чорне, зморшкувате. Цвіте в червні- липні. Відомо понад 1000 сортів, які за смаком поділяють на гострі, солодкі та напівсолодкі.
Інший вид роду Цибуля — часник, або цибуля посівна. На відміну від попереднього виду, цибулина часнику складається з окремих невеликих цибулинок — зубків, які оточені білими сухими лусками.
Объяснение:
Наприкінці 2018 року аналітики/-ні CEDOS Дарина Пирогова й Іван Вербицький, а також Євгенія Польщикова на замовлення УМКА (Української молодіжної кліматичної асоціації) за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні провели соціологічне дослідження. Вони вивчали, як жителі/-ки Києва сприймають екологічні проблеми та що вони про них знають. Нижче публікуємо конспект результатів дослідження.
У трьох фокус-групових дискусіях взяли участь по 8 людей:
Студент/-ки 17-25 років, не залучені до роботи громадських організацій;
одружені люди 25-40 років, половина з яких мають дітей;
люди 18-35 років з досвідом активізму.
Метою дослідження — з’ясувати, як ці три соціальні групи сприймають головні екологічні проблеми Києва, їхні причини та можливі шляхи вирішення; яку екологічну поведінку готові практикувати і як можуть долучитися до покращення екологічної ситуації.
Такой оплодотворения, при котором происходит слияние одного спермия с яйцеклеткой было открыто в 1898 году русским цитологом С. Г. Навашиным.
Благодаря двойному оплодотворению происходит быстрое образование и развитие эндосперма и ускоряет образование семязачатка и семени. После оплодотворения семязачаток развивается в семя. А завязь формирует плод.