М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
darkbluefox
darkbluefox
22.01.2021 09:53 •  Биология

Конспект , . к царству растения относят все фотосинтезирующие ядерные организмы. низшими растениями являются водоросли. само название этих растений указывает на их обитание в воде. следует отметить, что это название не совсем точное, так как и среди высших растений многие обитают в воде. к водорослям относятся разные организмы, но их объединяет относительно простое строение и то, что их тело не расчленено на органы. водоросли — древнейшие растения на нашей планете. как считают учёные, от них произошли высшие растения. их появление связано с выходом растений на сушу. одними из первых наземных растений были росшие по берегам водоёмов риниофиты (рис. 31). их строение ещё напоминало строение многоклеточных водорослей: отсутствовали настоящие стебли, листья, корни, в высоту они достигали около 25 см. но риниофиты уже имели примитивную проводящую систему и покровную ткань, предохранявшую их от высыхания. в воде условия жизни относительно стабильные. питательные вещества, растворённые в воде, могут поглощаться всей поверхностью тела. условия жизни на суше более суровые. при к этим условиям к значительному усложнению строения наземных растений. у них появились специализированные ткани и органы. наличие большого числа тканей и расчленение тела на органы — отличительная черта высших растений. от риниофитоподобных растений произошли древние мхи, плауны, хвощи и папоротники. древние папоротники дали начало голосеменным, а от них произошли покрытосеменные растения (рис. 32). в процессе длительного развития одни растения на земле бесследно исчезли, другие неузнаваемо изменились. поэтому полностью восстановить развития растительного мира трудно. но учёные доказали, что все современные виды растений произошли от более древних форм. современный растительный мир нашей планеты удивительно многообразен.

👇
Ответ:
пукимэн228
пукимэн228
22.01.2021
Растения-ядерные фотосинтезирующие организмы(от себя, ученицы 11 класса могу сказать, что они являются ещё и продуцентами, но это по вашему усмотрению). Делятся на высшие и низшие. Переход растений из водной среды обитания на сушу, стал толчком к усложнению организмов, появляются специализированные органы и ткани, переход к многоклеточной форме. Растения при к суше так же делятся на голосеменные и покрытосеменные. (можно написать и концовку, я не вижу в этом смысла, но напишу вам): В ходе эволюционных процессов, некоторые растения полностью исчезли с лица Земли. Так же, было доказано, что все ныне существующие растения произошли от более древних форм. 
4,5(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Arina001234hh
Arina001234hh
22.01.2021

Дощовий черв’як, багатоніжки, личинка травневого хруща завдяки гнучкому тілу просуваються між частинками ґрунту. Інші, наприклад кріт і комаха вовчок риють ходи. їхні кінцівки, пристосовані до риття, називають риючими. Ходи прокладає сліпак. Великими передніми зубами він не риє, а вигризає ґрунт.

У дощового черв’яка і личинки хруща покриви тіла зволожені. Саме через них до організмів цих тварин надходить кисень з повітря, що є між частинками ґрунту. Такі тварини чутливі до висихання. Щоб від нього врятуватися, у спеку вони переміщуються в глиб ґрунту.

Объяснение:

4,8(45 оценок)
Ответ:
taykinamatilda
taykinamatilda
22.01.2021

Объяснение:

1. Паразити́зм (от др.-греч. παράσιτος «нахлебник») — один из типов сосуществования организмов. Явление, при котором два и более организма, не связанных между собой филогенетически, генетически разнородных — сосуществуют в течение продолжительного времени и при этом находятся в антагонистических отношениях (или же в односторонних симбиотических[1]). Это вид взаимосвязей между различными видами, при котором один из них — паразит — определённое время использует другого (который называется хозяином) в качестве источника питания и среды обитания, частично или полностью возлагая на него регуляцию своих взаимоотношений с окружающей средой.

2. Еукаріоти, на відміну від прокаріотів, зазвичай не містять генів, організованих у великі оперони, процес цитокінезу (поділу ДНК) проходить за участю веретена поділу.

3. У природі

   • Впливають на продуктивність і самоочищення водойм (планктонними бактеріями живляться багато представників зоопланктону – амеби, інфузорії, дафнії, циклопи; сапротрофні мікроорганізми, які поступово окиснюють органічні сполуки, відіграють важливу роль в природному самоочищенні водойм).

   • Здійснюють процеси ґрунтоутворення (сапротрофні бактерії, бактерії гниття розкладають органічні рештки й утворюють сполуки, які є основою гумусу; виділяють фермент целюлазу, що розщеплює клітковину рослинних решток).

   • Беруть активну участь у колообігу азоту (деяка частина атмосферного азоту зв'язується азотфіксуючими мікроорганізмами, органічні рештки розкладаються амоніфікуючими мікробами, амонійна форма азоту в ґрунті окислюється і перетворюється на нітрити і нітрати нітрифікуючими бактеріями тощо)

   • Забезпечують перетворення сполук фосфору, сірки і заліза (актиноміцети, бацили перетворюють фосфор органічних решток на доступні для засвоєння рослинами солі ортофосфорної кислоти, сіркобактерії здійснюють окиснення та відновлення сполук сірки, залізобактерії переводять нерозчинні сполуки заліза у розчинні та ін.).

   • Спричиняють "цвітіння" води (масове розмноження ціанобактерій та мікроскопічних водоростей призводить до того, що у воді розвиваються процеси гниття і вона набуває болотного затхлого запаху, з'являються отруйні речовини, зменшується кількість кисню, унаслідок чого гине риба та інші водні мешканці).

   • Руйнують та мінералізують органічні рештки (наприклад, сапротрофні бактерії).

Для людини

   • Як біологічний метод боротьби (бактерії можуть також використовуватися замість пестицидів у біологічній боротьбі зі шкідниками; наприклад, Bacillus thuringiensis використовуються як інсектицид, специфічний до лускокрилих, і який майже не має негативного впливу на людину, дику природу, запилювачів і на інших корисних комах).

   • Використання у промислових процесах бродіння (бактерії Lactobacillus у комбінації з дріжджами і цвілевими грибами, протягом тисяч років використовуються для виробництва продуктів бродіння, наприклад сиру, солених овочів, соєвого соусу, оцту, вина і кефіру).

   • Для очищення стічних вод (здатність бактерій руйнувати різноманітні органічні сполуки використовується в переробці відходів, бактерії, здатні до розщеплення вуглеводнів, використовуються для збирання розлитої нафти).

   • Як об'єкти наукових досліджень (завдяки здатності швидко рости, простій будові геному бактерії широко використовуються у молекулярній біології, генетиці та біохімії; створюючи мутації в бактеріальній ДНК, учені можуть визначити функцію генів, ферментів і метаболічних шляхів у бактеріях; так, завдяки генній інженерії дослідження кишкової палички Escherichia coii дозволили отримати інсулін, фактори росту, антитіла тощо).

   • Використання мікроорганізмів для пошуків нафтових і газових родовищ (вивчення індикаторних мікробів, які можуть окислювати метан і пропан, покладено в основу геомікробіологічних методів пошуку родовищ горючих копалин).

   • Для підвищення врожайності культурних рослин (застосовуються бактеріальні добрива – нітрагін, азотобактерин, фосфоробактерин та інші – які містять спори бактерій, здатні засвоювати азот з повітря і перетворювати його в азотвмісні сполуки, звільняти фосфор з органічних сполук, розкладати органічні речовини й вивільняти з них аміак).

   • Для мікробного вилуговування кольорових і рідкісних металів із руд (суть вилуговування з використанням бактерій полягає в тому, що нерозчинні сполуки руд окислюються, отримуються розчинні сполуки з певними металами які згодом вилучаються з розчинів).

   • Для отримання антибіотиків (наприклад, актинобактерії роду стрептоміцес дають людині близько половини відомих науці антибіотиків).

Отже, у природі й житті людини прокаріоти відіграють і позитивну, і негативну роль.

4,7(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ