Тарантулы обитают в засушливых районах — степях, пустынях. Днём укрываются в вертикальных норках, глубина которых доходит до 60 см.
Объяснение:
Тело сольпуг состоит из головы, груди и брюшка. На голове расположена пара глаз и ротовые органы (челюсти).
Скорпионы днем скрываются под камнями, в трещинах стен и других убежищах, а ночью выползают на охоту.
Скорпионы живородящие, производят на свет до 20-30 детенышей. Они истребляют вредных насекомых и этим приносят пользу.
его тело покрыто мощным панцирем и снабжено четырьмя парами ног. У самок покровы задней части сильно растягиваться, что позволяет им поглощать большие количества крови.
гнатосома – передняя часть с ротовыми органами;
проподосома – отдел, следующий за гнатосомой и несущий первые две пары ног;
метаподосома – часть, на которой расположены вторые две пары ног;
опистосома – конечный отдел тела, лишенный ног.
Клещи могут передать человеку возбудителей некоторых заболеваний, таких как, например, болезнь Лайма (клещевой боррелиоз) или клещевой энцефалит. Не каждый клещ, а только 5 - 8% из них заражены возбудителем. Тем не менее, следует вовремя предпринять меры по предотвращению заболевания.
Відомо, що під впливом навколишнього середовища в організмі людини можуть відбуватися передаються у спадок зміни (мутації). Постійне погіршення навколишнього середовища в кінцевому рахунку може привести до зниження захисних властивостей організму, який перестане опиратися різним захворюванням.
Екологі́чні фа́ктори, або фа́ктори середо́вища — сукупність усіх чинників середовища (температура, вологість, світло, гравітація, субстрат, живі організми тощо), що діють на живий організм або надорганізмову систему (моноцен, демоцен, плейоцен, біом, біосфера). Не всі вони однакові за своїм значенням, вплив окремих компонентів взагалі незначний. Всю різноманітність екологічних факторів ділять за походженням і характером дії на три великі групи — абіотичні, біотичні та антропогенні.
Сьогодні люди живуть у режимі виробничого циклу, однаково в будь-яку пору року. Умови життя та праці сучасної людини, безперечно, покращились, але наслідки цього далеко не однозначні. Екологічні фактори є елементами середовища, що надають прямий вплив на живий організм на будь-якій стадії його розвитку. Один і той же фактор середовища неоднаково впливає на різні організми, що співіснують разом. Екологічні фактори, що впливають на людину, можуть мати позитивний або негативний ефект. Більшість екологічних факторів постійно змінюється в просторі і часі.