1. Экология-Наука, изучающая взаимоотношения человека, животных, растений и микроорганизмов между собой и с окружающей средой.Среда обитания (экологическая ниша) — совокупность конкретных абиотических и биотических условий, в которых обитает данная особь, популяция или вид, часть природы, окружающая живые организмы и оказывающая на них прямое или косвенное воздействие.Экологи́ческие фа́кторы — свойства среды обитания определённому усилению организма.
2.Элементы среды, воздействующие на организмы, называют экологическими факторами.
3.2
4.2
5. 1)3 2)4,5 3)1,2
6. 1Б 2А 3Б 4В 5В 6Г 7В 8Г 9В
7. 1)Рады снегу зверь и птица, и, конечно, человек!
Рады серые синички.
2)морозе мерзнут птички.Кошка снегом моет нос.
У щенка на черной спинке тают белые снежинки…
3) -
8.Экологические знания необходимы каждому человеку, чтобы осознавать последствия своих действий для природы и понимать, как можно снизить негативное воздействие на окружающую среду.
Прикладами власне міграцій є перельоти птахів, пересування прохідних риб, морських черепах, низки наземних і морських ссавців. Такі міграції пов'язані або з тимчасовими змінами зовнішніх умов, або з різними вимогами до умов місць нагулу і місць розмноження, або з тим і іншим одночасно. До цієї категорії належать і вертикальні міграції водних і грунтових тварин їх переміщення з поверхневих шарів в глибинні і зворотно в залежності від умов, що визначаються сезоном і навіть часом діб. Крім видів, що здійснюють регулярні переміщення, існують тварини, міграції яких пов'язані із здійсненням єдиного в життю репродуктивного циклу. З'явившись на світ, молоді особні таких видів мігрують до місць нагула (часто пасивно переносимі течіями), а через декілька років, досягши статевої зрілості, активно рухаються до місць розмноження, де після нересту гинуть. До такою твариною відносяться, наприклад, європейське вугор і тихоокеанські лососі, проходные види міног, а також деякі морські кільчасті черв'яки, що мешкає на дні і що спливає під час шлюбного сезону на поверхню (палоло). У деяких комах (бабочки монархи і репейницы, пустинна сарана і інш.) міграційний цикл здійснюється представниками декількох (звичайно двох) поколінь, т. е. в дорогу відправляються одні особні, а повертаються їх нащадки.