1) Досліджує різноманітність тварин, систематизує їх, вивчає їхню зовнішню та внутрішню будову, закономірності їхнього індивідуального та історичного розвитку, їхню еволюцію, поведінку, географічне поширення, функціональну біогеоценотичну й біосферну роль, взаємозв'язки з середовищем та іншими організмами, питання практичного використання і охорони вразливих видів, засоби контролю шкідників і паразитів тощо.
Основними розділами зоології за підходами та методами вивчення тварин є наступні: морфологія тварин (зокрема анатомія), порівняльна анатомія, еволюційна біологія тварин, етологія, паразитологія, екологія тварин, зоогеографія, фауністика, палеозоологія тощо.
Объяснение:
у растительных клеток присутствует "клеточная стенка". В состав клеточной стенки входят структурные компоненты целлюлоза( которая образует микрофибриллы) у растений. У клеток животных данная стенка отсутствует. Животные- гетеротрофы, т.е. питаются готовыми органическими соединениями. Растения- автотрофы. Синтез, АТФ у клеток растений происходит в пластидах и митохондриях, а у клеток животных лишь в митохондриях (т.к. пластид нет). Запасной углевод у раст. клетки- это Крахмал, а у животной клетки- это Гликоген. В раст. клетке развита сеть вакуолей, а в животной клетке она развита слабо. Вакуоль-наполненный жидкостью мембранный мешочек. Функции вакуоли: фагоциторная, пищ-ая, сократ-ая.