М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kurtizan
Kurtizan
11.03.2023 18:07 •  Биология

Составьте крассворд чтоб главное слово было мухомор

👇
Ответ:
kopechenkina
kopechenkina
11.03.2023
        мусор
      пух
        хомяк
        олень
    лом
       подснежник
       природа
4,8(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
maximborisoc
maximborisoc
11.03.2023

при половом размножении генетическим материалом обменивается две особи, а образование нового организма происходит при слиянии гамет. в таблице виды полового размножения

есть несколько способов размножения

способ 1  

конъюгация

оплодотворение путём взаимного обмена генетической информацией. обмен ядрами происходит по цитоплазматическому мостику

представители: инфузории, спирогиры

способ 2

гермафродитизм

наличие половых признаков (гамет) у одной особи. родитель может одновременно выполнять функции отца и матери или при встрече с другим представителем вида выполнять функцию одного из партнёров (самки или самца)

представители: виноградные улитки, плоские черви, морской окунь

способ 3

партеногенез

«девственное размножение» – развитие новой особи из яйцеклетки матери без участия самца

представители: пчёлы, некоторые виды ящериц, дафнии, тля

способ 4

копуляция (гаметогамия)

процесс слияния гамет и образования одноядерной зиготы. бывает трёх видов:

– изогамия – участие в половом процессе одинаковых гамет со жгутиками (улотрикс, хламидомонада);

– анизогамия – зиготу образуют разные по размеру подвижные гаметы (мхи, зелёные водоросли);

– оогамия – сливаются две разные клетки: одна большая неподвижная (яйцеклетка), другая – мелкая и подвижная (сперматозоид)

представители: водоросли, большинство позвоночных и беспозвоночных животных и цветковых растений

4,5(64 оценок)
Ответ:
1010ВАДИМ
1010ВАДИМ
11.03.2023

Саванний слон-ссавець з роду африканських слонів, загін хоботних. Найбільше з нині живуть наземних тварин. Саванний слон характеризується масивним важким тілом, великою головою на короткій шиї, товстими кінцівками, величезними вухами, верхні різці - бивні, довгим мускулистим хоботом. Довжина тіла досягає 6-7, 5 м, висота в плечах (найвища точка тіла) 3-3, 8 м. 21 пара ребер. Середня маса тіла у самок 5 тонн, самців - 7 тонн. Зубна формула африканського слона I 1/0 З 0/0 P 0/0 M 1/1. Статевий диморфізм виражений не тільки в масі тіла, але і в розмірах бивнів, у самців вони значно крупніше: їх довжина становить 2,4-2,5 м при вазі до 60 кг Харчуються вони рослинною їжею: листям, гілками, стеблами, корою і корінням дерев і чагарників, пропорції кормів залежать від місця мешкання і пори року.

Азіатський або індійський слон ссавець загону хоботних, єдиний сучасний вид роду азіатських слонів, один з трьох сучасних видів сімейства слонових. Азіатський слон друге за величиною наземне тварина після саванного слона. Старі особини (самці) досягають маси 5,4 тонни при зростанні 2,5-3,5 метра. Самки дрібніше самців, важать в середньому 2,7 тонни. Довжина тіла індійського слона 5,5-6,4 м, хвоста 1,2-1,5 м. Складний масивніше африканського. Ноги товсті і короткі; будова підошов ніг - під шкірою знаходиться особлива пружна маса. Копит на передніх ногах 5, на задніх 4. Тіло покрите товстою шкірою; забарвлення шкіри від темно-сірої до бурої. Новонароджені слоненята покриті буруватою шерстю, яка з віком рідшає, дорослі індійські слони сильніше покриті жорсткою шерстю, ніж африканські. Бивні значно, в 2-3 рази менше, ніж у африканського слона, довжиною до 1,6 м, масою до 20-25 кг. Вони розвиваються тільки у самців. У слона є 4 корінних зуба, які протягом життя змінюються в міру зношування. В індійського слона корінні зуби змінюються 6 разів протягом життя; прорізаються приблизно до 40 років. Світле забарвлення, невеликі вуха, опукла Горбата спина, дві опуклості на лобі і єдиний пальцевидний відросток на кінці хобота. 19 пар ребер. Корінні зуби поперечні пластини дентину в кожному зубі у індійського слона від 6 до 27. Азіатський слон лісовий житель світлих і субтропічних широколистяних лісів з густим підліском з чагарників і особливо бамбука. Індійські слони травоїдні.

Объяснение:

4,4(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ