Их называют Сидерат. Сидерат- зелёная масс растений , специально взращенных на участку для последующего закапывания их в почву , чтобы сделать её более плодородной.
Всі структурні гени транскрибують РНК - іРНК, рРНК, тРНК. У прокаріотів структурні гени організовані у вигляді незалежних генів, транскрипційних одиниць і оперонів. Незалежні гени складаються з безперервної послідовності кодонів, вони постійно експресують і не регулюються на рівні транскрипції. Транскрипційні одиниці - групи різних генів, які пов'язані функціонально і транскрибуються одночасно, що забезпечує у подальшому однакову кількість синтезованих продуктів. Зазвичай це гени білків або нуклеїнових кислот (у кишкової палички у складі одного з транскріптонів знаходяться два гена т-РНК, три гена р-РНК). Структурні гени мають загальний промотор, оператор і термінатор, беруть участь в одному метаболічному циклі і регулюються координовано. У еукаріотів структурні гени, функція яких пов'язана з регуляторними генами, утворені у вигляді незалежних генів, повторюваних генів і кластерів генів. Незалежні гени, як правило, розташовуються індивідуально, їх транскрипція не пов'язана з транскрипцією інших генів. Активність деяких з них регулюється гормонами.
Растения, появившиеся путем вегетативного размножения, обычно развиваются значительно быстрее, чем особи, появившиеся из семян, т. е. половым путем. Они могут раньше перейти к плодоношению, значительно быстрее захватить необходимую им площадь, быстрее расселиться на большой территории. Вегетативное размножение позволяет сохранить неизменными свойства вида. В этом заключается его большое биологическое значение.
Вегетативное размножение у растений может осуществляться случайно отделившимися частями тела растения. В природе широко представлено укоренение частей побегов, отдельных листьев, почек, кусочков корней и корневищ. Части растений, используемые для вегетативного размножения, называют черенками. Но у многих растений в процессе эволюции сформировались видоизмененные органы: клубни, луковицы, столоны, усы, клубнелуковицы, корневища. С их успешно осуществляется вегетативное размножение. Тому же служат и особые придаточные почки растения, называемые выводковыми почками.