Підшкірна жирова клітковина складається з жирових клітин, утворюючи жировий . Він захищає тіло від механічних ушкоджень, зберігає внутрішнє тепло, є місцем запасання енергетичної речовини — жиру. Колись за виживання первісної людини в природних умовах це було дуже корисним, оскільки людина тоді не мала інших засобів зігрівання та захисту тіла від впливу несприятливих факторів середовища. В умовах сучасної цивілізації накопичення підшкірного жиру вже не має первісного значення, оскільки людина навчилась зігріватись одягом та будівництвом опалювальних приміщень. Зараз накопичення підшкірного жиру здебільшого пов’язане з нездоровим життя людини, зокрема з гіподинамією. Це стає причиною зайвої ваги, яка спричиняє ряд захворювань та псує зовнішній вигляд (фігуру).
Гусеобразные (Anseriformes) - большой отряд птиц, включающий около 150 видов, обитающих на всех материках кроме Антарктиды (в России встречается около 50 видов гусеобразных). Самый крупный представитель отряда — лебедь-шипун весит около 13 кг, самый мелкий – чирок-свистунок весит всего 200-300 г
Объяснение:
Во время линьки у большинства видов старые перья выпадают почти одновременно и сразу, и в это время птицы теряют к полету. Клюв у гусеобразных уплощенный, по бокам его расположены зубчатые роговые пластинки, образующие своеобразное решето (цедильный аппарат), позволяющее фильтровать съедобные частицы из воды.
они носят детей в кармане на животе
едят листья и траву