М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
руслан7661
руслан7661
23.05.2021 16:56 •  Биология

Напишите, , доклад про одну любую вирусную болезнь.

👇
Ответ:
nickartyar
nickartyar
23.05.2021
Грипп — очень опасная болезнь вирусной природы. Он поражает преиму­щественно дыхательные пути (при осложнении — весь организм). Основные его проявления: внезапный озноб, повышение температуры тела, головная боль, насморк, сначала сухой, а затем мокрый кашель. Чаще гриппом болеют в холодные месяцы года. Это заболевание чрезвычайно опасно осложнениями (воспалением лёгких, сердца, мозга).

Грипп — вирусная инфекция, которая проявляется лихорадкой, ознобом, голов­ной болью, болью в мышцах, кашлем. Иногда развивается пневмония. Грипп возникает во время локализованных вспышек или эпидемий и быстро рас­пространяется. Существуют три основные формы гриппа — A, B и C. Иммуни­тет к вирусу одного типа неэффективный относительно вируса другого. Грипп может быть опасным для жизни детей и пожилых людей. Если при заболевании гриппом не придерживаться постельного режима, могут возникнуть серьёзные осложнения.
4,6(61 оценок)
Ответ:
sonatap01f6p
sonatap01f6p
23.05.2021
Например бешенство
Люди могут заразиться от ежей , собак , котов
4,5(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Helpmeplz123
Helpmeplz123
23.05.2021

Перлина – один з найпопулярніших ювелірних каменів. Можливо, з цієї причини багатьом знайомі їх неперевершені властивості. Але як утворюються перлини, знають далеко не всі. Те, яким чином в природі з’являються перламутрові кульки, нерідко ідеально круглої форми, окрема захоплююча історія.Власне, з античної історії, варто почати розповідь про походження перлин. Наші предки, звертаючи увагу на округлість і особливий блиск перлин, знайшли в них схожість зі сльозами. У Стародавній Греції, наприклад, їх вважали сльозами русалок. У Середні віки вважали, що в мушлях чуйні ангели зберігали сльози всіх безвинно скривджених і нещасних сиріт, і там же ці сльози кам’яніли від людського горя.

ПОХОДЖЕННЯ ПЕРЛИН

Древні легенди про те, як утворюються перлини, звучать красиво і цікаво, однак не мають нічого спільного з безпристрасним матеріалізмом. І якщо вже говорити про сльози, то не стільки про плач міфічних створінь, Проте даний факт анітрохи не применшує всю унікальність і загадковість перлин. Перлини класифікуються вченими як органічні мінерали і розглядаються експертами як коштовні камені.

При цьому, це ще єдиний ювелірний камінь, який на відміну від класичних мінералів, має тваринне походження. Утворюється він не в глибинах земних надр, а в мушлі молюска. Перлина цікава і тим, що на відміну від інших дорогоцінних мінералів, їй практично не потрібна спеціальна обробка, що робить її більш доступною на ринку прикрас.

Але повернемося до молюска та його ролі в народженні, по істині, неземного каменю. «Сльози» (зрозуміло, умовні) тут згадані неспроста.

Справа в тому, що перлина з’являється усередині мушлі в результаті проникнення в будиночок молюска сторонньої частинки – піщинки, паразита, навіть бульбашки повітря або краплі рідини.

Таке вторгнення викликає у молюска захисну реакцію ніжного організму. Оскільки просто виштовхати чужорідний предмет молюск не в силах, він починає згладжувати поверхні піщинки, яка заважає своїм тертям ніжному тільцю безхребетного. Робиться це аналогічним яким молюск будує свою мушлю зсередини: покриваючи шар за шаром перламутром (до речі, слово «перламутр» в перекладі означає «мати перлів»).

ПОХОДЖЕННЯ ПЕРЛІВ: МОРСЬКИЙ І ПРІСНОВОДНИЙ ВИДИ

 про «сльози» цілком конкретних підводних організмів.Більшість людей мають стійке уявлення, що ці круглі дорогоцінні камінці видобуваються безстрашними водолазами виключно в глибинах тропічних морів. Проте все не зовсім так.

Поряд з морськими існують і прісноводні види. Правда, обидва види, незважаючи на свою принципову схожість за зародження і розвитку, сильно відрізняються один від одного.

Побачивши в ювелірному магазині прикраси з перлин за низькою ціною, можна бути впевненими, що мова йде саме про прісноводні (річкові) перлини. Даний вид займає найбільшу частку всього сучасного ринку виробів зі скам’янілого перламутру.

Дійсно, морські перлини дуже високо цінуються, особливо вирощені в мушлях молюсків таких, як пінктада або птеро. Але цінність їх не залежить напряму від ризикованих занурень мисливців за перлинами, які змушені пірнати на глибину не менше 10-15 м. Прикраси з перлин видобуті з морських глибин, здавна займали почесне місце у скриньках аристократичних красунь, завдяки своїм великим розмірам, майже ідеальній формі і чарівному блиску На відміну від морських, річковим перлинам не притаманна абсолютно правильна форма. Поступаються вони морським і в розмірах, і в інтенсивності характерного блиску. Але головний фактор, який робить прісноводні камені набагато дешевшими, ніж морські, це легкість і швидкість їхнього видобутку.


Крім того, річкових молюсків, як правило більше, ніж тих, що мешкають в морі, в їх мушлях одночасно можуть рости до 20 кульок. Частково така висока продуктивність теж сприяє здешевленню кінцевого продукту.


Зрозуміло, що якість і кількість видобутих в дикій природі перлин залежить від багатьох факторів, у тому числі від температури і чистоти води, розповсюдження та щільності поселень молюсків, від їх здоров’я та рівня смертності. Проте людство, небайдуже до краси і грошей, знайшло б, як не залежати від природної стихії.


ШТУЧНЕ ВИРОЩУВАННЯ ПЕРЛИН

Бізнес на перлинах, коли за коштовністю на велику глибину пірнає людина, ризикуючи потонути, заробити кесонну хворобу або бути роздертою акулою, налічує тисячі років. Так тривало до кінця XIX століття, поки японський вчений Кокіті Мікімото не придумав, як вирощувати перлини штучним

4,4(53 оценок)
Ответ:
SoktoevTimur
SoktoevTimur
23.05.2021
Фосфор относится к жизненно необходимым веществам, он входит в состав всех тканей организма, особенно мышц и мозга, участвует во всех видах обмена веществ, необходим для нормального функционирования нервной системы, сердечной мышцы и т. д. В тканях организма и пищевых продуктах фосфор содержится в виде фосфорной кислоты и органических соединений фосфорной кислоты (фосфатов). Основная его масса находится в костной ткани в виде фосфата кальция, остальной фосфор входит в состав мягких тканей и жидкостей. В мышцах происходит наиболее интенсивный обмен соединений фосфора. Фосфорная кислота участвует в построении молекул многих ферментов, нуклеиновых кислот и т. д. Содержание органических соединений фосфора в крови человека меняется в значительных пределах. Однако количество неорганического фосфора более или менее постоянно - 3 - 5,5 мг% . Увеличивается содержание неорганического фосфора при молочной диете, а также при ряде заболеваний почек, при переломах в стадии заживления. сахарном диабете, акромегалии, аддисоновой болезни и др.; уменьшается концентрация неорганического фосфора в сыворотке крови при повышении функции паращитовидных желез и ряде других заболеваний. При голодании организм расходует фосфор, содержащийся в тканях, поэтому концентрация его в крови не меняется, и лишь при потере 40% общего количества содержание его в крови уменьшается на 10%.
Необходимо отметить, что полное голодание меньше отражается на содержании неорганического фосфора в крови, чем частичное, когда соотношение между фосфором, кальцием и магнием резко нарушается, что приводит к усиленному выведению фосфора из организма. Обеспеченность организма фосфором определяется не только абсолютным содержанием его в пище, но и его соотношением с другими компонентами пищи. Например, соотношение фосфора и белка в пище должно составлять по меньшей мере 1:40.
4,8(31 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ