М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kris0287
kris0287
18.06.2021 21:57 •  Биология

Тыква с белыми дисковидными , гомозиготная по первому признаку, скрещена с тыквой с белыми дисковидными , гомозиготной по второму признаку. определите генотип и фенотип потомства, если белая окраска и дисковидная форма – доминантные признаки.

👇
Ответ:
Клита
Клита
18.06.2021
Фенотип у всего потомства одинаковый, генотип я написала.
То что рецессивный признак (а) это другой цвет(не белый), а маленькая б это недисковидная форма
Тыква с белыми дисковидными , гомозиготная по первому признаку, скрещена с тыквой с белыми дисковидн
4,8(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Зовнішній слуховий хід вкритий шкірою (сальні залози, волосяні фолікули, видозмінені потові, сірчані залози). Вони виробляють вушну сірку, що містить неспецифічні захисні речовини, які мають виражену антибактеріальну активність. Сірка містить невеликий відсоток вологи, що створює мікроклімат (висока вологість і висока температура – це необхідні умови для збереження рухливості барабанної перетинки). Сірка виробляється тільки в хрящовій частині зовнішнього слухового ходу, що запускає механізм самоочищення: висихає, утворюються лусочки, які виділяються із зовнішнього слухового ходу при жуванні та розмові).

Іноді гіперсекреція викликається рефлекторно при подразненні зовнішнього слухового ходу, наприклад, при екземі, дерматитах. Потрапляння води, особливо мильної, призводить до затікання сірки в глибокі відділи (кісткову частину), звідки вона тяжко очищається.

4,6(81 оценок)
Ответ:
hoggarthtanya
hoggarthtanya
18.06.2021

Риби мають велике значення для всіх водних екосистем як складова харчових ланцюгів та велике економічне значення для людини через споживання їх у їжу.

Риби як промислові тварини дають м'ясо, ікру, риб'ячий жир, клей, шкіру. Промисел риб – добування у великих кількостях деяких видів риб з метою використання для потреб людини. Промислові риби фауни України, яких здобувають у різних типах водойм: у річках (плітка, краснопірка, окунь, лящ, щука, лин, сом, пічкур, в'язь, форель та ін.), ставках (короп дзеркальний, акліматизовані товстолобик і амур білий), морях (хамса, ставрида, скумбрія, шпроти, осетрові, лящ, судак, бички, оселедці та ін). Штучне розведення риби здійснюється: а) на рибоводних заводах, де розводять різних цінних промислових риб (осетрових, сига, форель та ін.); б) у ставкових господарствах різного типу: тепловодних (розводять коропа, товстолоба, білого амура та ін) і холодноводних (розводять форель, яка живе у водоймах з твердим кам'янистим дном і чистою холодною водою); повносистемних (ставкові господарства, у яких рибу вирощують від ікринки до товарного стану та які складаються з нерестового, вирощувального, зимувального, нагульного та маточного ставків) та неповноситемних (ставкові господарства, у яких рибу вирощують або від ікринки до мальків (зарибок), яких можна випускати в ставки, або від зарибку до товарної продукції).

Єслі хотиш отличною оценку то етот твір для тебя)

Удачи!)

4,6(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ