У стрижневою кореневою системою головний корінь сильно розвинений і добре помітний серед інших коренів (характерна для дводольних).
У мочковатой кореневій системі на ранніх етапах розвитку головний корінь, утворений зародковим корінцем, відмирає, а коренева система складається додатковими коренями (характерна для однодольних). Стрижнева коренева система проникає в грунт зазвичай глибше, ніж мичкуваті, однак мичкувата коренева система краще обплітає прилеглі частинки грунту.
Додаткові корені ростуть безпосередньо з стебла. Вони відростають від цибулини (що представляє собою особливий стебло) або від садових живців.
Повітряні корені. Корені, які ростуть від стебла. але не проникають в землю. Вони використовуються лазячий рослинами для закріплення, як наприклад, у плюща.
Опорні (ходульні) коріння. особливий тип повітряних коренів. Вони відростають від стебла і потім проникають в землю, яка може бути покрита водою. Вони підтримують важкі рослини, наприклад мангри.
Объяснение:
Пептиды, последовательность которых короче примерно 10—20 аминокислотных остатков, могут также называться олигопепти́дами (от др.-греч. ὀλίγος «малочисленный»); при большей длине последовательности они называются полипепти́дами (от греч. πολυ- «много»); полипептиды могут иметь в молекуле неаминокислотные фрагменты, например углеводные остатки. Белка́ми обычно называют полипептиды, содержащие, примерно, от 50 аминокислотных остатков[2] с молекулярной массой более 5000[3], 6000[4] или 10000[5][6] дальтон.
Объяснение: