М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kat11166
Kat11166
06.02.2020 09:16 •  Биология

На что тратит школьник энергию в течении дня

👇
Ответ:
милана200229
милана200229
06.02.2020
На развлечение или на уроки
4,8(94 оценок)
Ответ:
Nastyusha2aa5
Nastyusha2aa5
06.02.2020
Рано встает если 1 смена делает уроки самое важное силовая нашрузка на физре а также умственная нагрузка ссоры тоже нагрузки на ум и нервы а потом все сначало
4,6(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
cuvluroyeoc
cuvluroyeoc
06.02.2020

ответ:Вчені заявили про те, що життя на Землі могло зародитися в дарвінівських "теплих ставках" після бомбардування планети астероїдами, які занесли в них "цеглинки життя". Висновки дослідників опубліковані в журналі PNAS.

Перші живі організми з'явилися на Землі під час архейської ери, і поки що не існує загальноприйнятої точки зору щодо того, як і коли зародилося життя. На сьогоднішній день є кілька викопних свідоцтв того, що мікроби вже існували в первісному океані Землі приблизно 3,4 мільярда років тому, однак багато вчених вважають, що життя могло зародитися набагато раніше цієї позначки.

У ході дослідження вчені вивчили різні варіанти хімічного складу юної Землі і те, що могло відбуватися на її поверхні в перші миті життя Сонячної системи.

Як показали ці розрахунки, найпростіші "цеглинки життя" і молекули РНК повинні були з'явитися на Землі несподівано рано, буквально за кілька сотень тисяч або мільйонів років, ще до того, як її поверхня встигла охолонути, і на ній виник первинний океан.

За словами вчених, перші подібні молекули і примітивні представники життя повинні були виникнути всередині невеликих гарячих озер, що виникали на поверхні Землі при падіннях комет і метеоритів, що складаються з води і різних летких речовин. Ці озера періодично пересихали, однак це, як підкреслюють хіміки, це було не мінусом, а плюсом для зародження життя – молекули РНК можуть об'єднуватися в більш складні ланцюжки тільки в тому випадку, якщо концентрація води в "первинному супі" різко падала і зростала.

Дана проблема, як пояснюють вчені, є нерозв'язною для теорій, які постулюють, що життя народилося в океані, або в геотермальних джерел на суходолі, концентрація води в виверженнях яких завжди залишається дуже високою. Тому теорія Дарвіна про "теплий, мілкий ставок" як про колиску життя, на думку вчених, набагато ближче до дійсності, ніж інші сучасні ідеї про "сухопутне" народження перших живих істот.

Объяснение:Наука та IT

Пошук

Знайти

Меню

Наші соцмережі

Facebook

Telegram

Twitter

Viber

Facebook

Telegram

WhatsApp

Viber

Messenger

Twitter

Відправити лист

ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ ЗАРОДИЛОСЯ В ПРІСНІЙ ВОДІ

18 січня 2012 04:56

Близько 3 млрд років тому на нашій планеті з'явилися одноклітинні організми, які домінували доти, поки приблизно 600 млн років тому на планеті не з'явилися багатоклітинні організми.

Загальноприйнято вважати, що життя на нашій планеті в прямому сенсі слова вийшло з океану, тобто з солоної води. Однак це твердження значною мірою спростовує дослідження проведене на півдні території сучасного Китаю, де дослідники прийшли до висновку, що перші так звані "оазиси життя" з'явилися саме в прісноводних водоймах і в безпосередній близькості від них.

До такого висновку вчені з Університету Каліфорнії в місті Ріверсайд дійшли на підставі дослідження найдавніших кам'яних порід, які колись знаходилися в прісноводних водоймах. На поверхні цих каменів мільярди років тому мешкали одні з перших багатоклітинних організмів.

Самі дослідники говорять, що їх наукова робота лише ускладнює теорію про походження видів на Землі. Водночас, учені дійшли висновку, згідно з яким саме прісноводні організми розвивалися швидше своїх морських побратимів і саме вони змогли дати поштовх значній частині еволюційних процесів на нашій планеті.

За словами авторів дослідження, близько 3 млрд років тому на нашій планеті з'явилися одноклітинні організми, які домінували доти, поки приблизно 600 млн років тому на планеті не з'явилися багатоклітинні організми. Саме такі організми дали серйозний поштовх еволюції і саме сліди проживання таких організмів були знайдені на півдні Китаю.

Каліфорнійські дослідники говорять, що їм вдалося знайти сліди колонії крихітних багатоклітинних ембріонів. "Наш перший незвичайний висновок полягає в тому, що ці організми жили в непривітному середовищі — вони мешкали в середовищі мінеральної глини. Як правило, з часом ця хімічна сполука трансформується в інші види глини. У Китаї на базі цієї сполуки пізніше з'явилися гірські породи", — говорить один з учасників дослідження Том Брістоу.

Автори статті припускають, що більш давні багатоклітинні тварини могли зародитися і в океані, проте вченим поки не вдалося знайти стародавні морські скам'янілості, які б свідчили про це.

4,8(99 оценок)
Ответ:
Aieks01
Aieks01
06.02.2020
Структура сердца подобна структуре мозга: в нём есть сложная сеть нейронов, нейромедиаторов, белков и различных клеток.
«Образно говоря, в сердце существует мозг, — сказал доктор Роллин Маккрэти из Института математики сердца (Institute of HeartMath), некоммерческой организации, которая предлагает лечение, основанное на связи между сердцем и мозгом. — Сердце содержит нейроны и нервные узлы, у которых есть те же функции, что и у мозга, например, память. Это анатомический факт».
«Многие люди не знают о том, что на самом деле сердце посылает больше информации в мозг, а не наоборот», — добавил он.
Доктор Дж. Эндрю Армур в 1991 году ввёл термин «сердечный мозг», а также назвал сердце маленьким мозгом.
Согласно сотрудникам Медицинской школы Гарварда, химические «беседы» между сердцем и мозгом влияют на оба органа. Депрессия, стресс, одиночество, положительный настрой и другие психосоциальные факторы влияют на сердце. А здоровье сердца в свою очередь может повлиять на психику и мозг.
Благодаря развитию нейрокардиологии (исследование мозговой и сердечной связи), учёные выяснили, что отрицательные эмоции негативно влияют на синхронизацию сердечных и мозговых ритмов.
Реакция на стресс проявляется как закупорка артерий бляшками, а также в виде мозговых изменений, которые могут вызвать беспокойство и депрессию.
И наоборот, когда человек испытывает положительные эмоции, ритмы сердца и волны мозга гармоничны и согласованы.
4,5(10 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ