М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
snejanaterg
snejanaterg
14.03.2021 09:47 •  Биология

Лейкопласти мають забарвлення а) буре б) зелене в) оранжеве г) безбарве

👇
Ответ:
Infinity167
Infinity167
14.03.2021
Лейкопласти мають забарвлення г) безбарве
4,4(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vakhtinanelli
vakhtinanelli
14.03.2021
Медведь. Лапы сильные, пятипалые, с большими не втяжными когтями.Походка у медведя шаркающая, стопоходящая . Зимой спит. По характеру питания всеядные, однако некоторые виды предпочитают растительную пищу, другие — животную. Белый медведь питается почти исключительно мясом морских млекопитающих. Губач и бируанг разоряют муравейники и термитники. Большие панды специализированы на поедании побегов бамбука, однако помимо них потребляют и некоторое количество животной пищи. В рационе почти всех видов растительная пища играет важную роль. Обычно также поедание насекомых и их личинок, рыбы и, реже, падали. Рацион часто меняется в зависимости от сезона и доступности кормов
4,8(26 оценок)
Ответ:
vladosik1885
vladosik1885
14.03.2021
Гіпотеза світу РНК пропонує, що РНК фактично була першою формою життя на Землі, яка пізніше розвинула клітинну мембрану навколо себе і стала першою клітиною прокаріотів.

Підтримка ідеї Фраза «Світ РНК» була вперше використовувана Вальтером Гілбертом в 1986. Проте, ідея незалежного життя на основі РНК набагато старша і може бути знайдений в книзі Карла Воеза «Генетичний код». П'ять років раніше молекулярний біолог Александер Річ, з Массачусетського технологічного інституту, у виданні присвяченому нобелівському лауреату фізіологу Альберту Сент - Дйорді, заклав в основу своєї статті майже таку ж саму ідею. Гіпотеза світу РНК підтримується здатністю РНК запам'ятовувати, передавати, і дублювати генетичну інформацією, так само, як це робить ДНК. Оскільки РНК може відтворюватися самостійно, виконуючи завдання як ДНК, так і білків (ензимов), вона, як вважається, колись була здібною до незалежного життя. Більш того, тоді як нуклеотиди не були знайдені в експериментах Міллера - Урея по відтворюванню умов, що існували на Землі у Архейську еру, вони були знайдені в інших експериментах з такого моделювання, наприклад експериментах Джоан Оро. Експерименти з рибозимами, подібними до вірусної РНК Q-бета, показали, що прості здібні до само-відтворювання структури РНК можуть витримати навіть сильний тиск відбору.

Ідея світу РНК

РНК і ДНК зроблені з багаторазових повторень певних нуклеотидів, які також називаються «основами», зв'язаних з фосфо-цукровим «скелетом». Гіпотеза світу РНК вважає, що у первісному супі існували вільно-плаваючі нуклеотиди. Ці нуклеотиди постійно формували би зв'язки один з одним, але ланцюжки часто розривалися би, тому енергія зв'язку була б низькою. Проте, певні послідовності базових пар мають каталітичні властивості, які фактично знижують енергію ланцюжка, примушуючи нуклеотиди залишитися разом протягом довшого часу. Коли буде створено багато довгих ланцюжків, приваблюватимуть більше відповідних нуклеотидів, так що ланцюжки будуть формуватися швидше, ніж розриватися.

Ці нуклеотидні ланцюжки запропоновані як перші, примітивні форми життя. У світі РНК різні форми РНК конкурують друг з одним за вільні нуклеотиди і підлягають природному добору. Найефективніші молекули РНК, ті, які здатний ефективно каталізувати своє власне відтворення, витримали цей добір і розвилися до сучасної РНК.

Змагання між РНК, могло привести до появи кооперації між різними ланцюжками РНК, відкривши шлях для утворення першої прото-клітини. Кінець кінцем, ланцюжки РНК, спонтанно розвили з каталітичні властивості, які допомагають зв'язувати разом амінокислоти (пептидний зв'язок). Ці амінокислоти могли б тоді до з синтезу РНК, надавши ті ланцюжкам РНК, які служать рибозимами, переваги у доборі. Кінець кінцем ДНК, ліпіди, вуглеводи, і всі інші органічні хімічні речовини включалися до життя. Це привело до перших клітин прокаріот, і кінець кінцем до життя, такого, яким ми його знаємо.
4,8(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ