М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
05971vitaznadez
05971vitaznadez
30.04.2022 06:31 •  Биология

30 . . описать взаимоотношение актинии и рыбы-клоуна. как они при жить в месте.

👇
Ответ:
Марк2992
Марк2992
30.04.2022
В связи с пересмотром таксономии рыб-клоунов, различные источники приводят различное количество союзов рыб-клоунов и актиний. Поэтому, я просто скажу, что существует около 30 видов рыб-клоунов, которые принадлежат к роду Amphiprion, за исключением одного вида, принадлежащего к роду Premnas. Независимо от точного количества видов, все они являются обязательными симбионтами десяти видов морских актиний, представителей родов Cryptodendrum, Entacmaea, Heteractis, Macrodactyla и Stichodactyla. Другими словами, в естественной среде эти рыбы всегда встречаются между жалящих щупалец этих актиний, за исключением очень молодых особей. Создается впечатление, что рыбы-клоуны отлично себя чувствуют в аквариумах и без актиний, но подобная ситуация не характерна для рифов, которые они населяют. 
В любом случае, их естественные взаимоотношения считаются мутуалистическим симбиозом, потому что и рыбы-клоуны, и их актинии живут в союзе, из которого оба партнера извлекают пользу. Подобный вариант симбиоза увеличивает шансы обоих организмов на выживание и репродукцию. 
Благодаря методам, о которых я расскажу далее, этим рыбам удается не быть ужаленными или убитыми/поврежденными своей актинией-хозяйкой. Поэтому, когда рыбам-клоунам угрожают хищники, они перемещаются вглубь жалящих щупалец своей актинии, представляющих собой весьма эффективное отпугивающее и защитное средство. Поэтому, союз с актинией обеспечивает этим рыбам безопасный рай. Согласно Фаутину (Fautin,1991), рыбы также могут питаться экскретами (экскрементами) актиний, которые представляют собой частично или полностью неусвоенный материал, выделенный актинией, если она съедает больше, чем может переварить. И яйца рыб получают своего рода защиту, поскольку обычно они откладываются на субстрат под диском актинии. Вот!
4,5(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
maxirufer1
maxirufer1
30.04.2022

Відповідь:

Міністерська Декларація про захист Чорного моря (Одеса, 1993) окреслює політичні рамки для впровадження Конвенції. Вона ґрунтується на Декларації Ріо і закликає до негайних, виважених і безперервних дій на всіх рівнях, спрямованих на захист та відтворення морського середовища і забезпечення сталого розвитку Чорного моря.

Одеська Декларація стала основою для Міжнародної програми управління довкіллям і захисту Чорного моря та розробки Стратегічного плану дій, який був підписаний у 1996 р.

Нині у рамках міжнародного співробітництва розробляються гармонізовані регіональні критерії якості довкілля, здійснюється координація національних програм зниження скидання небезпечних речовин і біогенів, впроваджується узгоджена система моніторингу морських вод. Чорноморське економічне співробітництво (ЧЕС), яке було започатковане в 1992 р. як процес комплексної багатосторонньої співпраці, зараз стало регіональною економічною організацією.

Україна брала участь в усіх робочих групах, включаючи групу з охорони довкілля. Ця група має справу, головним чином, з проблемами довкілля Чорного моря. На її останній нараді (Софія, 14-15 вересня 1998 р.) група ухвалила рішення щодо гармонізації систем моніторингу довкілля. ЧЕС підтримує створення Чорноморського екологічного фонду і впровадження спільної системи державного контролю портів регіону.

Україна є стороною Конвенції про запобігання забрудненню морського середовища з суден (MARPOL 73/78, а з 1999 р. - МКУБ), яка визначає Чорне і Азовське моря як "спеціальний регіон". Забруднення, що надходять у Чорне море із стоку Дунаю, визначають умови стану морського довкілля. Україна бере участь у Чорноморській і Дунайській екологічних програмах і робить активний внесок у зусилля з реалізації послідовного регіонального підходу.

Створена спільна Чорноморсько-Дунайська робоча група має на меті визначити необхідний ступінь зниження кількості біогенів для поліпшення морської екосистеми.

 

Пояснення:

4,8(2 оценок)
Ответ:
romauaparckhome
romauaparckhome
30.04.2022

1. Голова, тулуб, хвіст

2. Парні: грудні та черевні плавці

Непарні : спинні, хвостовий та анальный плавці

3. У скелеті переважає кісткова тканина, зябра прикривають зяброві кришки, більшість кісткових риб мають плавальний міхур, розвиток у більшості кісткових риб непрямий

4. Вони поширені майже виключно в морях, з боків або знизу голови помітно 5-7 парних зябрових щілин, грудні та черевні плавці розміщені в горизонтальній площині, плавального міхура немає, шкіра цупка та зазвичай укрита лусками, що нагадують маленькі зубчики, зламані зуби замінюються новими, скелет утворений виключно з хрящової тканини, розвиток прямий

5. Слиз захищає шкіру від проникнення хвороботворних організмів і полегшує плавання, зменшуючи тертя у воді

6. Плавальний міхур допомагає рибам триматися у товщі води

4,4(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ