М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AnetaAndMonika2006
AnetaAndMonika2006
05.02.2022 03:00 •  Биология

Белки регулирующие процессы в организме: а)гормоны, б)ферменты , в) витамины , г) протеины

👇
Ответ:
AnTonnn221
AnTonnn221
05.02.2022
Правильный ответ- а) гормоны
4,8(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
anastasiyakorc
anastasiyakorc
05.02.2022

Объяснение:

покрив тіла риби це луска . Її значення дуже суттеве у житті риби Тіло кісткових риб вкрите лускою, яка зазвичай  має вигляд тонких напівпрозорих пластинок, що черепицеподібне накладаються одна на одну. Це означає, що своїм переднім краєм луска занурена в шкіру, а задній - налягає на луски наступного ряду. Із ростом тварини збільшуються і луски, наростаючи шарами. За нашаруваннями луски визначають вік риби. Шкіра має багато залозистих клітин. Вони виділяють слиз, який захищає тварину від проникнення хвороботворних організмів та полегшує плавання, зменшуючи тертя об воду. .захист через сизьку луску руками рибу зловиити майже не можливо.  Луска захищає шкіру риби та її внутрішні органи від тиску води і тертя.  . Також  Хрящові риби мають плакоїдну луску, що аналогічна  зубам всіх хребетних; заходячи в рот, плакоїдні луски, власне, і перетворюються на зуби в акул та скатів.

Зябра це також один із покривів тіла риби . Вони потрібні рибі для дихання .  Зябра - розташовані на зябрових дугах. Ззовні краю кожної зябрової дуги є два ряди зябрових пелюсток червоного кольору. В них міститься велика кількість дрібних кровоносних судин (капілярів) і відбувається газообмін. Риба заковтує воду ротом. Завдяки рухам зябрових кришок, вода проходить через глотку, омиває зяброві пелюстки і виходить назовні через зяброві щілини. На внутрішньому краї зябрової дуги розміщені зяброві тичинки, які запобігають потраплянню сторонніх часток із водою у зябра. Отже, їжа не втрачається разом із водою, що виводиться із ротоглотки, і не заважає газообміну в зябрах.

У деяких риб (дводишні), крім зябер, є ще одна чи дві легені. Легені становлять собою порожні міхури, що сполучаються зі стравоходом .

P.s  якщо не хочеш переписувати усе то просто прочитай і прибери те що на твою думку зайве :)))

4,5(69 оценок)
Ответ:
Dag18y5557hvvhi
Dag18y5557hvvhi
05.02.2022

Объяснение:

Яйцеклітина і сперматозоїд є високо спеціалізованими клітинами організму, що забезпечують передачу властивостей і характеристик батьківських організмів своєму потомству. Таким чином, все, що людина успадковує від своїх батьків, укладено в яйцеклітині і сперматозоїді. Яйцеклітини і сперматозоїди розвиваються з первинних статевих клітин герменатівной тканини, яка відокремлюється на самих ранніх етапах ембріогенезу. Процес утворення яйцеклітин (жіночих гамет) і сперматозоїдів (чоловічих гамет) носить загальну назву - гаметогенез.

4,4(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ