М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
KirikRu
KirikRu
03.02.2020 19:46 •  Биология

Установіть відповідність: 1 продуцентри а) сукупність оргапнізмів, які мешкають у товщі 2 консументи води й здатні активно пересуватися незалежно 3 планктон від напрямку течії. 4 нектон б) сукупність організмів, які мешкають у товщі води й не здатні протидіяти течіям. в) організми, які утворюють органічні сполуки з неорганічних. г) форма співіснування організмів різних видів, за якої кожний зі взаємопов’язаних видів одержує певну користь від іншого. д) геторотрофні организми, які живляться готовими органічними речовинами.

👇
Ответ:
владик4441
владик4441
03.02.2020
ответ: 1 Продуценти в);
 2 Консументи д);
 3 Планктон б);
 4 Нектон а).
4,7(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Catplaykotick
Catplaykotick
03.02.2020

Цисты это временные формы существования микроорганизмов (бактерий и протистов, многих одноклеточных), они характеризуются наличием защитной оболочки, защищающей от неблагоприятных условий.

Споры бактерий служат для пережидания неблагоприятных условий. Споры защищены лучше цист, так как спора зарождается внутри неё, и не одна, так что между зародышами остается прослойка из уплотненных остатков первоначальной клетки. Оболочка предохраняет спору от прорастания и защищает от действия ферментов.

Объяснение:

4,4(33 оценок)
Ответ:
3837268
3837268
03.02.2020
Білки- складні високомолекулярні природні органічні речовини, що складаються з амінокислот, сполучених пептидними зв'язками.

Жири-велика група органічних сполук, які, з фізичного погляду, мають меншу від одиниці питому вагу і, як правило, розчинні в неполярних органічних розчинниках, як правило не розчиняються у воді, і під звичайним тиском їх не можна перегнати, не розклавши.

Вуглеводи-органічні сполуки, що складаються з карбону, оксигену й гідрогену та за хімічною природою є полігідроксиальдегідами або кетонами, або перетворюються на них шляхом гідролізу.

Нуклеїнові кислоти- складні високомолекулярні біополімери, мономерами яких є нуклеотиди. Вперше їх виявлено в ядрі клітини, звідки й походить назва цих сполук.
4,7(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ