М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
кейсикупер1
кейсикупер1
20.09.2021 10:36 •  Биология

Зачем пыльце сосны 2 воздушных пузырька? это

👇
Ответ:
Mary240106
Mary240106
20.09.2021
Кол-во пальцев разрублены
4,6(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zajigalka2001
zajigalka2001
20.09.2021

1.1 живий організм

2.водне

3.підземне

4.надземно-повітряне

2.2водному середовищі, як правило, не існує небезпеки втрати води організмом тварини. Тому в багатьох водних тварин покриви тіла тонкі (медузи, черви, одноклітинні). Газообмін у них відбувається через усю поверхню тіла. У водних тварин зі щільнішими покривами за газообмін відповідають органи дихання. У риб це зябра, поверхня газообміну яких постійно омивається потоком води. Він постачає кисень і виносить вуг­лекислий газ, що виділився. Водні ссавці (дельфіни, кити) дихають за до легенів, і за кожною порцією кисню їм доводиться виринати на поверхню

3.Коливання темпера­тури в ґрунті невеликі, у ньому достатньо органічних речовин (коріння рослин, інші організми), проміжки між його частинками заповнені во­логою і повітрям. Проте вміст кисню в ньому значно менший, ніж у наземно-повітряному середовищі, а вуглекислого газу набагато біль­ше. Ґрунт дуже щільний, і пересуватися в ньому складно. Тому в цьому середовищі переважають одноклітинні і дрібні багатоклітинні тварини, у яких газообмін відбувається через усю поверхню тіла. Видів тварин, що дихають легенями, у ґрунті мало (кроти, польові миші).

У кротів кінцівки пристосовані для риття ходів і нірок, а дощовий черв'як просто «проїдає» ходи в ґрунті.

4.Наземні тварини помірних широт вимушені пристосовуватися до значних коливань температури в їх середовищі проживання. Від спеки тварини рятуються в нірках, у тіні дерев. Ссавці охолоджують своє тіло, випаровуючи воду через епітелій ротової порожнини (собака) або під час потіння (людина). З наближенням холодів шерсть звірів густішає, вони накопичують під шкірою запаси жиру. З настанням зими деякі з них, наприклад бабаки і їжаки, впадають у сплячку, що допомагає їм пережити зимову нестачу їжі. Рятуючись від зимового голоду, деякі пта­хи (журавлі, шпаки) відлітають до теплих країв.

 

4,7(33 оценок)
Ответ:
твайнзайа
твайнзайа
20.09.2021
Роль белков:

1. Каталитическа : белки служат катализаторами биохимических реакций, в их роли выступают ферменты, которые ускоряют биохимические реакции.

2. Структурная : белки входят в состав биологических мембран, мембранных органелл клетки, костей, волос, сухожилий и т.д.

3. Рецепторная : Белки - рецепторы воспринимать сигналы из внешней среды и предавать их в клетку.

4. Транспортная : Белок - гемоглобин переносит кислород, белки  - переносчики транспортируют различные вещества через биологические мембраны

5. Защитная: Белки иммуноглобулины, входящие в состав антител, узнают и обеззараживают чужеродные белки, интерфон подавляет развитие вирусов, фибриноген обеспечивает свёртываемость крови.

6. Двигательная: белки актин и миозин учувствуют в сокращении мышечных волокон.

7. Регуляторная: гормоны поджелудочной железы - инсулин и глюкагон регулируют уровень глюкозы в крови.

8. Энергетическая: при расщеплении 1 г белка выделяется 17, 6 к Дж энергии, которая  используется клеткой
4,8(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ