Московская область является самым урбанизированным районом нашей страны, но вместе с тем, несмотря на высокую заселенность, сохраняет значительные территории дикой природы практически нетронутой рукой человека и отличается разнообразием животного мира.
Фауна Подмосковья носит переходный характер, так на северо-западе области встречаются типичные таёжные звери, такие как летяга и бурый медведь, а на юге - типичные обитатели степей, такие как серый хомячок и тушканчик.
В настоящее время фауна Московской области насчитывает 75 видов млекопитающих, 301 вид птиц, 11 видов земноводных, 6 видов пресмыкающихся и 50 видов рыб.
На территории области обитают 75 видов млекопитающих из 6 отрядов и 21 семейства, из них 27 видов из отряда Грызуны, 16 видов из отряда Хищные, 13 видов из отряда Рукокрылые, 11 видов из отряда Насекомоядные, 6 видов из отряда Парнокопытные и 2 вида из отряда Зайцеобразные.
Объяснение:
Риби мають велике значення для всіх водних екосистем як складова харчових ланцюгів та велике економічне значення для людини через споживання їх у їжу.
Риби як промислові тварини дають м'ясо, ікру, риб'ячий жир, клей, шкіру. Промисел риб – добування у великих кількостях деяких видів риб з метою використання для потреб людини. Промислові риби фауни України, яких здобувають у різних типах водойм: у річках (плітка, краснопірка, окунь, лящ, щука, лин, сом, пічкур, в'язь, форель та ін.), ставках (короп дзеркальний, акліматизовані товстолобик і амур білий), морях (хамса, ставрида, скумбрія, шпроти, осетрові, лящ, судак, бички, оселедці та ін). Штучне розведення риби здійснюється: а) на рибоводних заводах, де розводять різних цінних промислових риб (осетрових, сига, форель та ін.); б) у ставкових господарствах різного типу: тепловодних (розводять коропа, товстолоба, білого амура та ін) і холодноводних (розводять форель, яка живе у водоймах з твердим кам'янистим дном і чистою холодною водою); повносистемних (ставкові господарства, у яких рибу вирощують від ікринки до товарного стану та які складаються з нерестового, вирощувального, зимувального, нагульного та маточного ставків) та неповноситемних (ставкові господарства, у яких рибу вирощують або від ікринки до мальків (зарибок), яких можна випускати в ставки, або від зарибку до товарної продукції).
Єслі хотиш отличною оценку то етот твір для тебя)
Удачи!)