1) Третий генетический закон Грегора Менделя (закон независимого комбинирования или наследования) - при скрещивании двух гетерозиготных организмов разных чистых линий, отличающихся между собой по двум и более парам альтернативных генов (AaBb x AaBb), в гибридах первого поколения будет идти наследование признаков во всех возможных комбинациях:
Пример решения задачи с горохом, ответ на второй вопрос ниже.
p ♀ AaBb x ♂ AaBb
G AB AB
aB aB
Ab Ab
ab ab
F1 смотреть решётку Пиннета снизу
2) Расщепление по фенотипу - 3: 1 (закон расщепления - при скрещивании двух гетерозиготных организмов разных чистых линий в гибридах первого поколения будет наблюдаться расщепление по фенотипу 3:1 и по генотипу 1:2:1)
1. Органи чуття у риб приблизно такі ж, як і у решти хребетних тварин, тільки в їх будові є істотні відмінності, які викликані пристосуванням до таємничої життя у воді. Крім 5-ти стандартних органів чуття у риб є і так зване «шосте відчуття», яке з часом втратилося у тварин. За до незамінних органів смаку, нюху риби чудово відчувають самі незначні зміни, що відбуваються в середовищі
Риб'ячі органи нюху тісно розташовані в ніздрях, які у риб НЕ наскрізні, а трохи схожі на маленькі двугорлие колбочки
Органи смаку риб являють собою якісь скупчення відчувають клітинок
Температурні органи чуття у риб, дуже тонко розвинені, так як вони проживать все життя під водою,і це їх рятує від пошкоджень
2. Основні органи чуття хордових тварин: слуху, зору, нюху, смаку, рівноваги, різноманітні рецептори у шкірі. Особливий орган чуття - бічна лінія - є у більшості риб, личинок амфібій. Вона дає змогу тваринам добре орієнтуватись у водному середовищі. У риб є лише внутрішнє вухо, у земноводних, плазунів і птахів - внутрішнє та середнє, у ссавців - є ще й зовнішнє, представлене вушною раковиною та зовнішнім слуховим проходом.
Объяснение: