М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
teodor16090
teodor16090
19.06.2021 12:46 •  Биология

Перечислить особенности общественности насекомых

👇
Ответ:
topwkolnik
topwkolnik
19.06.2021
1 Наличие семей.
2 Разделение обязанностей.
3 Наличие каст.
4 Во главе стоит королева или матка.
5 Для защиты имеются солдаты.
6 Есть рабочие,которые кормят всех остальных.
7 У них есть свое жилье.
8 Они могут общаться (язык тела).
4,6(55 оценок)
Ответ:
dasha00200100
dasha00200100
19.06.2021
Одной из характерных особенностей общественных насекомых служит строительство крупных и сложноустроенных гнёзд (например, муравейник, термитник).

Общественные насекомые это центр экосистемы.Эдвард Уилсон.

Вот и всё что я знаю.Удачи!
4,7(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
freedomman87
freedomman87
19.06.2021

ответ:1.Щитовидна залоза виробляє - йодовмісні тироксин і трийодтиронін і гормон, який регулює обмін кальцію - кальцитонін.

2.Підшлункова залоза виділяє безпосередньо в кровотік глюкагон і інсулін - гормони, які регулюють метаболізм вуглеводів.

3.Клітини мозкової речовини надниркових залоз виробляють катехоламіни - адреналін і норадреналін.Цей гормон підсилює і прискорює серцеві скорочення, підвищує кров'яний тиск, розширює зіниці, регулює вуглеводний обмін (підсилює перетворення глікогену в глюкозу).

4. Яєчники виробляють стероїдні гормони. Стероїди утворюють групу ліпофільних сигнальних речовин, що регулюють обмін речовин, ріст і репродуктивні функції організму

Объяснение:

4,5(58 оценок)
Ответ:
0987654321001
0987654321001
19.06.2021
Міжклітинна речовина складається з основної аморфної речовини, імпрегнованої неорганічними солями, в якій розташовуються колагенові волокна, що утворюють невеликі пучки. Вони містять в основному білок — колаген I і V типів.

У кістках розрізняють щільну і губчасту кісткові речовини.

Щільна відрізняється однорідністю, твердістю і складає зовнішній шар кістки; вона особливо розвинута в середній частині трубчастих кісток і тоншає в напрямку до кінців; у широких кістках вона утворює 2 пластинки, розділені шаром губчастої речовини; у коротких вона у вигляді тонкої плівки одягає кістку зовні.
Губчаста речовина складається з пластинок, що перетинаються в різних напрямках, утворюючи систему порожнин та отворів, які в середині довгих кісток зливаються у велику порожнину.
За мікроструктурою кісткова речовина є особливим видом сполучної тканини - кістковою тканиною - характерними ознаки якої є: тверда, просочена мінеральними солями, волокниста міжклітинна речовина і зірчасті клітини з багатьма відростками. Основу кістки складають клейодавальні волокна з речовиною, що їх з'єднує. Ці волокна просочені мінеральними солями і складаються з пластинок, які, в свою чергу, складаються із шарів поздовжніх і поперечних волокон; крім того, у кістковій речовині знаходяться пружні волокна (волокна Шарпе). Частина цих пластинок в щільній кістковій речовині розташована концентричними шарами навколо минаючих у кістковій речовині довгих каналів, що розгалужуються, (Гаверсові канали), частина лежить між цими системами, частина охоплює цілі групи їх або тягнеться уздовж поверхні кістки. Паралельно поверхні цих пластинок розташовані шари маленьких зіркоподібних порожнин, що продовжуються в численні тонкі канальці — це так звані «кісткові тільця», у яких знаходяться кісткові клітини, що дають відростки в канальці. Канальці кісткових тілець з'єднуються між собою та з порожниною Гаверсових канальців внутрішніми порожнинами й окістям. В такий б уся кісткова тканина виявляється пронизаною безперервною системою наповнених клітинами і їхніми відростками порожнин і канальців, по яких і проникають необхідні для життя кістки поживні речовини. По Гаверсових канальцях проходять тонкі кровоносні судини (зазвичай артерія і вена); стінка Гаверсового каналу і зовнішня поверхня кровоносних судин покриті тонким шаром ендотелію, а проміжки між ними служать лімфатичними шляхами кістки. Губчаста кісткова речовина не має Гаверсових канальців. Кісткова тканина риб представляє деякі відмінності: Гаверсових канальців тут немає, а канальці кісткових тілець сильно розвинуті.

Особливою видозміною кісткової тканини є зубна речовина або дентин.
4,8(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ