М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
fgydsgfgysa
fgydsgfgysa
20.08.2022 09:09 •  Биология

Напишите 10 видовых названий которые внесены в красную книгу урала.

👇
Ответ:
Vadim090320051
Vadim090320051
20.08.2022
Северный олень, Летяга, Ночница, Брандта, Усатая ночница,Водяная ночница, Прудовая ночница, Бурый ушан,Нетопырь Натузиуса,Северный кожанок,Выдра.
4,4(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
RiilSlooozhnaa
RiilSlooozhnaa
20.08.2022

Кажани - група високо спеціалізованих тварин, через що вони обмежені у виборі місць існування і дуже чутливі до різких змін середовища, особливо таких, що пов'язані з дією антропогенних факторів - забруднення, знищення місць існування, турбування, погіршення кормової бази, тощо. Більшість летючих мишей фауни України - рідкісні та зникаючі види, що охороняються законом. Майже половина з них (12 з 26, що є у фауні країни), занесені до Червоної книги України. Практично у повному складі європейські види кажанів внесені в бернські списки тварин під охороною. Третина видів нашої фауни кажанів внесена в Червону книгу європейських хребетних.

Объяснение:

4,7(84 оценок)
Ответ:
tropinaksusha
tropinaksusha
20.08.2022

Сперматогенез – процес утворення чоловічих статевих клітин. Сім'я­ник складається з безлічі канальців. На поперечному перерізі через каналець видно, що у ньому є кілька шарів клітин. Це послідовні стадії розвитку сперматозоїдів.

Зовнішній шар (зона розмноження) складають сперматогонії — клітини кулястої форми; у них відносно вели­ке ядро і значна кількість цитоплаз­ми. У період ембріонального розвитку і після народження до статевого до­зрівання сперматогонії діляться шля­хом мітозу, завдяки чому збільшуєть­ся кількість клітин і сам сім'яник. Пе­ріод інтенсивного поділу сперматогоній називається періодом розмноження.

Після настання статевої зрілості частина сперматогоніїв також продов­жує ділитися мітотично і утворювати такі ж клітини, але деякі з них пере­міщуються у наступну зону росту, яка розташована ближче до просвіту канальця. Тут відбувається значне збіль­шення розмірів клітин за рахунок збільшення кількості цитоплазми. На цій стадії їх називають первинними сперматоцитами, а сам етап називають періодом росту.

Третій період розвитку чоловічих га­мет називається періодом дозрівання. У цей період відбувається мейотичний поділ сперматоцитів. З кожного первин­ного сперматоцита утворюється чотири сперматиди, які мають овальну форму і значно менші розміри.

З кожного сперматида у періоді формування утворюється сперматозоїд.

Овогенез – процес формування жіночих статевих клітин. Фази овогенезу подібні до фаз сперматогенезу. У цьому процесі також є період розмноження, коли інтенсивно діляться овогонії - дрібні клітини з відносно великим ядром і незначною кількістю цитоплазми. У ссавців і людини цей період закін­чується ще до народження. Сформова­ні первинні овоцити зберігаються без змін довгі роки.

З настанням статевої зрілості окремі овоцити періодично вступають у період росту, клітини збільшуються, у них нагромаджуються жовток, жир, пігменти. У цитоплазмі клітини, у її органелах і мембранах відбуваються складні морфологічні і біохімічні перетворення. Кожен овоцит оточений дрібними фолікулярними клітинами, які забезпечують його живлення.

Потім настає період дозрівання, у процесі якого відбувається мейотичний поділ. Він супроводжується нерівно­мірним розподілом цитоплазми між дочірніми клітинами. При мейотичному поділі пер­винного овоцита утворюється одна ве­лика клітина — вторинний овоцит, яка вбирає майже всю цитоплазму і запас поживних речовин, та три маленькі клітини - редукційні тільця.

У періоді формування з вторинного овоцита формує­ться яйцеклітина, а полоцити розсмок­туються або зберігаються на поверхні яйця, але не беруть участі у подаль­шому розвитку. Нерівномірний розпо­діл цитоплазми забезпечує надходжен­ня у яйцеклітину значної кількості ци­топлазми і поживних речовин, які будуть потрібні у майбутньому для розвитку зародка.

Объяснение:

4,6(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ