Для Китаю друга половина XIX ст. була часом погіршення економічної, соціальної та політичної ситуації. Зростання чисельності населення відбувалося набагато швидше за збільшення кількості оброблюваних земель. Це загострило продовольчу проблему, що зумовило зниження рівня життя населення. Час від часу виникали антиімперські таємні товариства й відбувалися повстання проти маньчжурів, однак успіху вони не мали. Зростало й невдоволення національних меншин, пригноблених маньчжурською владою.
Китай був «закритий» для іноземного капіталу, усі торговельні операції здійснювалися через одну фірму, яку підтримувала держава. Європейські підприємці марно намагалися «відкрити» китайський ринок для своїх товарів. Оскільки Китай обходився виробленою в країні продукцією, то не потребував європейських товарів. Дорогу європейській торгівлі проклав опіум, який за сприяння корумпованих китайських чиновників завозили в країну контрабандою. Опіумна контрабанда призвела до відтоку з Китаю срібних грошей, що знецінило китайський юань і зумовило підвищення податків і збідніння селян. У країні наростало соціальне напруження й посилювались антиманьчжурські настрої.
Подробнее - на -
Объяснение:
Подготовительный этап
1) расщепление происходит в органах пищеварения, в лизосоме клетки.
2) расщепление активизируется ферментами пищеварительных соков.
3) белки до аминокислот
жиры до глицерина и жирных кислот
углеводы до глюкозы
4) вся энергия рассеивается в виде тепла.
5)
Бескислородный этап
1) расщепление происходит внутри клетки
2) ферментами мембран клеток
3) мономеры биополимеров распадаются на более простые соединения (молочная кислота, этиловый спирт ацетон, уксусная кислота и др.)
4) 40% расходуется на синтез АТФ, остальные 60% рассеиваются в виде тепла.
5) 2 молекулы АТФ
Кислородный этап
1) происходит в митохондриях
2) ферментами митохондрий
3) ПВК расщепляется до СО2 и Н2О
4) больше половины энергии запасается в виде АТФ
5) 36 молекул АТФ
2С
3В
4Д
5С
6А
7С
8Д
9В
10В
11С
12В
13С
14Д
15А